El İşleri Bebek Örgüleri ŞİŞ İLE ÖRGÜ ÇOCUK PANÇO TÜRKÇE VİDEOSU

ŞİŞ İLE ÖRGÜ ÇOCUK PANÇO TÜRKÇE VİDEOSU

1218
orgu-ponponlu-cocuk-panco
orgu-ponponlu-cocuk-panco

Bebekler için Şiş ile yapılan Örgü Panço Modeli Yapılışı detaylı Türkçe videolu anlatımı ile Kız Çocuklarına iki parça örülen yanlardan dikilen kolay Panço Yapımı.

Arzu hanımdan bize gelen anlatımı ve örneği ile herkese kolaylık sağlayan Örgü Çocuk Pançosu Nasıl Yapılır? Baştan sona anlatımı ile Açıklamalı Panço Örneği.

Panço Nasıl Örülür? bana en çok gelen Örgü İstekleri içinden seçerek Bugün Bebek Panço Modelleri içinde kenarları Ponponlu Kolay Panço Modeli.

Arzu hanımında yorumlarında anlattığı gibi Panço yapımı iki parça örülüp daha sonra yanlarından dikilerek Kenar Örgü modeli yapılarak çabuk ve kolay Pançolar örülür.

orgu-ponponlu-cocuk-panco
orgu-ponponlu-cocuk-panco

Burada yakadan başlanan Panço modeli için 41 ilmek ile başlanıp artılrılıyor. Ancak şunu unutmayın ilk olarak kızınızın başının ölçüsünü alıp ona göre ilmek atacaksınız.

Diyelim ki toplam 80 ilmek kadar baş ölçüsü var o zaman her parça 40 ilmek yaptığına göre 2 parçanın toplamı 80 ilmek olması gerekiyor.

Örnekli Panço modeli için örgü işinde biraz daha iyi olmak gerekir ancak burada ki Türkçe Örgü Tarifi olan Örgü Burçak Modeline bakabilir Anne Yeleği yapılan bu örneği Panço Örneği olarak ta kullanabilirsiniz.

Şiş örgülerinden bahsetmişken Kızlar İçin Örgü Pançolar Anneler için Şiş işi Patik nasıl yapılır? burada ki modele bakabilirsiniz.

Örgü Çocuk Panço Yapımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz