ŞİŞ İLE ÖRGÜ ÇOCUK PANÇO TÜRKÇE VİDEOSU

orgu-ponponlu-cocuk-panco
orgu-ponponlu-cocuk-panco

Bebekler için Şiş ile yapılan Örgü Panço Modeli Yapılışı detaylı Türkçe videolu anlatımı ile Kız Çocuklarına iki parça örülen yanlardan dikilen kolay Panço Yapımı.

Arzu hanımdan bize gelen anlatımı ve örneği ile herkese kolaylık sağlayan Örgü Çocuk Pançosu Nasıl Yapılır? Baştan sona anlatımı ile Açıklamalı Panço Örneği.

Panço Nasıl Örülür? bana en çok gelen Örgü İstekleri içinden seçerek Bugün Bebek Panço Modelleri içinde kenarları Ponponlu Kolay Panço Modeli.

Arzu hanımında yorumlarında anlattığı gibi Panço yapımı iki parça örülüp daha sonra yanlarından dikilerek Kenar Örgü modeli yapılarak çabuk ve kolay Pançolar örülür.

orgu-ponponlu-cocuk-panco
orgu-ponponlu-cocuk-panco

Burada yakadan başlanan Panço modeli için 41 ilmek ile başlanıp artılrılıyor. Ancak şunu unutmayın ilk olarak kızınızın başının ölçüsünü alıp ona göre ilmek atacaksınız.

Diyelim ki toplam 80 ilmek kadar baş ölçüsü var o zaman her parça 40 ilmek yaptığına göre 2 parçanın toplamı 80 ilmek olması gerekiyor.

Örnekli Panço modeli için örgü işinde biraz daha iyi olmak gerekir ancak burada ki Türkçe Örgü Tarifi olan Örgü Burçak Modeline bakabilir Anne Yeleği yapılan bu örneği Panço Örneği olarak ta kullanabilirsiniz.

Şiş örgülerinden bahsetmişken Kızlar İçin Örgü Pançolar Anneler için Şiş işi Patik nasıl yapılır? burada ki modele bakabilirsiniz.

Örgü Çocuk Panço Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ŞİŞ İLE ÖRGÜ ÇOCUK PANÇO TÜRKÇE VİDEOSU

  1. çok teşekkür ediyorum. Ben örgüye yeni başladım ama sayenizde yaptıklarıma ben bile inanamıyorum. Hoşçakalın

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares