ŞİŞ İŞİ PATLAMIŞ MISIR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

sis-isi-patlamis-misir-ornekli
sis-isi-patlamis-misir-ornekli

Tığla örülen Patlamış Mısır Örneğini Sevgi hanım bizlere Şiş İğneleri ile nasıl Patlamış Mısır Örgü Modeli Yapılır? Türkçe Örgü Tarifi videosu ile öğretmiş. Değişik 3D Kabarık Örgü Modeli örnekleri sevenlere bu kolay Örgü modelini tavsiye edebilirim.

6  ve katlarından oluşan Mısır Örneği iki renk ile de oldukça şık olmuş.Sevgi hanım örnek içindeki Topları 3’lü ve 5’li olarak ayrı,aynı nasıl görünüyor denemiş ve bizlere iki farklı renkle göstermiş.Eğer örgüdeki toplar çok daha büyük ve ilgi çekici olsun istiyorsanız o zaman 7’li de yapabilirsiniz.

Ayrıca size göstermek istediğim Örgü Bayan Giysileri markası olan ünlü ve yabancı bir Moda evinin koleksiyonu olan Bayanlar için Modern Örgü Giysilerden oluşan bu çalışmayı buradan göstermek istiyorum.

Bayanların çok beğendiği günümüzün Örgü Modern Patikleri diyebileceğim  bu sayfada bulunan Örgü Bayan Ayakkabı Patikleri son günlerde benden çok istek alıyordu.Bende sizlere burada Örgüden Ayakkabı şeklinde şık Bayan Patik Modelleri sunmuştum.

sis-isi-patlamis-misir-ornekli
sis-isi-patlamis-misir-ornekli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*