Örgü Modelleri TIĞ İŞİ ABİYE ÖRGÜ ETOL YAPILIŞI VİDEO

TIĞ İŞİ ABİYE ÖRGÜ ETOL YAPILIŞI VİDEO

1622
zincirli-abiye-etol-orme
zincirli-abiye-etol-orme

Örgü Abiye Etol Modelleri-Örgü Omuz Şal Modeli Yapılışı-Uygun ipler ile örüldüğünde hem Yaz hem Kışlık Örgü Tığ işi Şal olarak kullanabileceğiniz Trabzan ve Zincirlerden oluşan Üzerine Örgü Çiçek dikilen Bu Abiye Tığ işi Şal modelini yapmak

abiye-tigla-etol-sal-ornegi
abiye-tigla-etol-sal-ornegi

isterseniz Videolu anlatımlı Kolay Şal Örneğine sayfada bakabilirsiniz.

Sizlerinde gördüğü gibi oldukça Zarif görünen Tığ işi Etol yazlık bluz üzerinde de aynı zarafetini koruyor.Tabi burada kullanacağınız ipin türü de çok önemli.

Etol üzerine dikilen Örme Çiçek yapılışı için sitede El işi bölümünde ve Videolu Örgüler bölümlerinde onlarca Tığla örülen Örgü Şallar için Çiçekler gösterilmekte.

Örgü Şal Modelleri için burada ki linke tıklayarak sizlere daha önce sunduğum bir Çok Şal , Tığla örülen Etol  ,Örgü Fular ve Örgü Boyunluk Modellerine bakabilirsiniz.

Örgü Omuz Şalı Örnekleri olarak bu örnek kolay olduğu kadar çabuk örülen bir örnek.Tığ işi yerine eğer Şişler ile Örgü Şal ve Etol örmeyi düşünüyorsanız onlar içinde bir çok şık Örgü iğnesi ile örülen Şallar görebilirsiniz.

Örgü Omuz Etol modelinin boyunu biraz daha uzatarak Örgü Panço yapılır. Burada yine size Tığlar ile örülmüş olan En güzel Bayan Örgüleri sayfasını da göstermek isterim.Bu sayfada göreceğiniz modeller gerçekten çok güzeller.

Örgü Tığ İşi Omuz Şalı Yapılışı Video

4 YORUMLAR

  1. Sevgili Rüya bu örnek yabancı olduğu için izleyerek bir yandan örmen gerekiyor ama sana Örgü videoları yazan menüye bakmanı önerim bir çok Türkçe videolu Şal ve Etol anlatımları bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz