Örgü Modelleri 105 TANE ÖRGÜ ETOL MODELİ

105 TANE ÖRGÜ ETOL MODELİ

10676
nazarca-etol-modelleri
nazarca-etol-modelleri

2016 En Güzel Tam 105 Tane Örgü Tığ işi ve Örgü Şişleri ile Örülen Şal Modelleri-Yaz Gelinleri için Gelinlik Üzerine Örgü Abiye Yazlık Etol Modelleri,Şık Örgü Broşlu ve Gül,Çiçek Motifli,Düğmeli Püsküllü ve Boncuklu Abiye Şal Örnekleri.Ayrıca sayfanın altında çok kolay ve güzel Etol Şal Videosu izleyebilirsiniz.

Ben Gelin olmadığım için içimde kaldı. Ancak bir Gelinlik giyseydim o zaman mutlaka omuzlarıma Şık ve çok Güzel Gelinlik Etol üzerime alırdım.Bazıları oldukça şık olan Yeni Etol Şal Modelleri kadar çok bilinen ancak Etol için hiç düşünmeyeceğiniz Örnekler ile Etol modelleri göreceksiniz.

Örgü Etol Çeşitleri arasında da bulunan Tığ işi Serçe Ayağı Şal Etol Örneği ne buradan Videolu anlatımlı olarak bakabilirsiniz

Yeni Etol Modelleri arasında Yumuşak Kürklü veya Sakallı iple örülen Etol Modelleri hem Kolay Etol Örneği isteyen hanımlar için hem bizler için çok güzel bir Şal modeli.

Ayrıca yine Değişik Etol Modelleri arasından seçtiğim Motif matik Etol Şal Yapılışına buradan Türkçe Videolu Etol Örneğine bakabilirsiniz

Abiye Örme,Abiye Dantel Etol Modelleri yanı sıra Galeride Etol Modelleri Resimleri arasından Spor giysiler için çok güzel olan. Özellikle Kot Pantolon ve Siyah Balıkçı yaka Kazak üzerine çok Kombine olacak Renkli Önden Düğmeli Yarısı Şiş yarısı Örümcek örneği ile örülü olan Etol modeline bayıldım :).

Tam 78 Adet Örgü Şal Modeli sunduğum sayfada Farklı Örgü Etol Modellerine buradan bakınız lütfen.

Daha sonra ayrı,ayrı Kışlık Örgü Etoller,Yazlık Örgü Etoller,Tığ işi Etol Şal Modelleri diye Sayfalarda tanıtımlar

yapacağım.Sitemde ayrıca daha önceden paylaştığım 2016 Şal Modelleri,Şal Örnekleri ve Tığ İşi Şal Modellerine tıklayarak bakabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz

uc-bacakli-orgu-cicek-etol-ornegi

45 tane Örgü Fular ve Örgü Şal modeli sunduğum sayfada bazı modeller Resimli anlatımlı Etol modelleri, olarak el işi bölümünde görebilirsiniz.

Resimler arasında Kış ve soğuk akşamlarda üzerinize Hırka almadan giyebileceğiniz Balıkçıl yakalı Pembe Örgü Kışlık Şal Modeline bakabilirsiniz.

Havalar biraz ısınmaya başladığı için her Mevsimde kullanılan İnce iple örülen Mevsimlik Şal ve Etol Modellerinden düşünmek bana daha mantıklı geliyor.

Etol Şal Modelleri arasında Hem önden hem arkadan nasıl durduğunu görebileceğiniz Çağla Yeşili Omuzdan Örgü Çiçek Broşlu Şal modeli hem çok güzel hem Siyah Abiye Elbise ile çok şık durduğu gibi modeldeki bayanda çok iyi taşımış.

Videolu Anlatımlı Üç Bacaklı Çiçekli Etol Örneği Videolu Etol Şal Modeli İzle

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz