FISTIKLI İNCİLİ ÇEYİZLİK ŞAL MODELİ YAPILIŞI
ceyizlik-incili-sal-modeli-2018

FISTIKLI İNCİLİ ÇEYİZLİK ŞAL MODELİ YAPILIŞI


Çeyizlik Fıstıklı İncili Şal Modeli Yapımı-Türkçe Videolu Örgü Abiye Şal Modeli ve yapılışı ile Boncuklu  Üçgen köşeden başlamalı Tığ işi Yeni Şal Örneği yapımı.

Patik Boncuklar denilen minik inci boncuklu ve kenarları Fıstıklı Örümcek modeli ile Zarif ve Şık bir Şal Örmeyi isteyenler için çok güzel.

Emine hanım Modeli ilk olarak Yeşil olanı Lif İpiyle Şal Motifini yapmış. Lif ipi ile Şallar her zaman çok güzel durmaz ancak bu Model de çokta kötü değil ancak Sağlam olmayacağı için Alize tarzı yumuşak ve güzel İple Şal Örülmesini önerim.

ceyizlik-incili-suslu-yeni-2018-sali
ceyizlik-incili-suslu-yeni-2018-sali

Pembe İncili Şal Örneği gerçekten hem daha dikkat çekici hem de daha kaliteli ve Şık olmuş. Kış aylarında Düğün dernek yapanlar, ya da Sünnet Anneleri,Sünnet Düğünü olanlar Böyle güzel Modeller ile Abiye Elbise üzerine Gece Kıyafetine Uygun Etoller ya da Şallar yapılır.

Örnek konusunda karar veremeyen ve Nasıl Bir Örnekle Güzel Şallar yapılır? diğer Modelleri de buradan Tıklayıp görebilirsiniz.

Uzun Şal Modelleri ya da Dikdörtgen Motifli Şallar için burada ki Açıklamalı Şal Yapılışı ilginizi çekebilir. Sonbaharlık Kolay Şal Modeli olarak değerlendirebilirsiniz.

Çeyizlik Şal Modelleri için yine Harika örneği ile göz alıcı Modeli ile Burada ki Şal Örneği ve Yapılışına da bakabilirsiniz.

Sabaha karşı hazırladığım ancak Gece siteye gelenlerin gördüğü 70 tane Etaminler,Kanaviçeler den En güzel 2018 Kanaviçe Örnekleri için buraya da bakmak isterseniz buyrun.
Çeyizlik Şal Video

Bir cevap yazın