TIĞ İŞİ ANLATIMLI BURGULU YELPAZE ŞAL ÖRNEĞİ YAPILIŞI
tig-isi-burmali-yelpaze-orgu-modeli-yapilisi

TIĞ İŞİ ANLATIMLI BURGULU YELPAZE ŞAL ÖRNEĞİ YAPILIŞI


İşte size 2016 yılının en güzel Tığ İşi Şal Örneği.Bu Örnek hem Köşeden başlamalı Şal modeli için hem Düz Dikdörtgen şeklinde örülen Etol ve Şallar için uygun.Tığ İşi Burgulu Yelpaze Örgü Şal Modeli kullanılan ip ve örgü

burgulu-yelpaze-orgu-tig-isi-sal-ornegi
burgulu-yelpaze-orgu-tig-isi-sal-ornegi

tekniği ile gerçekten çok harika.Videolu anlatımlı bu örnek her iki türlü örmek isteyenler içinde altta videoları bulunmakta.

Baştan söyleyeyim bu örneğin adı ne bilmiyorum çünkü bu Şal Örneğini İspanyolca anlatan hanım örneğin adını bu şekilde”triangular shawl crochet step in rococo point” olarak paylaşmış.Yani Rokoko Tığ İşi Şal Örneği olarak.Bende görünüşü Yelpaze gibi olduğu için burgulardan dolayı da Burgulu Yelpaze Örgü Modeli ya da Burmalı Yelpaze Örneği olarak uygun buldum.

Tığ işinde uzman olan hanımlar için sayfada 78 adet Yeni Şal Modelleri olan burada ki sayfaya bakabilir ve kendiniz için farklı Şal Modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Örgü iğneleri ile Şal Örmek isteyen hanımlar için de az önce sizinle paylaştğım Şişle Kirpik Örneği modelini beğenirsiniz diye düşünüyorum.Oldukça hoş bir örgü modeli olan bu örnek aynı zamanda Bebek Örgü yelek ve Hırkaları,Kadınlara Örgü Kazak Örneği olarak ta her türlü kullanılır.

tigla-burmali-yelpaze-ornegi-yapilisi
tigla-burmali-yelpaze-ornegi-yapilisi

Saç Örgüsü Kalpli Örgü Modeli de yine beğenilen hatta hanımların yeni paylaşmama rağmen örneğini hemen çıkardıklarını yazdıkları örnekler den. Sağ olun benim paylaştığım beğendiğiniz modelleri sizde sayfalarınızda Facebook,İnstigram ve diğer Sosyal ağlarda paylaşıyorsunuz.

Alttaki videolardan ilk örülen Kare ya da Dikdörtgen Örgü şeklinde.2.Burgulu Yelpaze Modeli ise köşeden başlamalı olanı
Tığ İşi Burgulu Yelpaze Örneği Yapılışı

Tığla Şal Örneği Burmalı Örgü Yelpaze Örneği Yapımı

This Post Has 2 Comments

Bir cevap yazın