Örgü Modelleri ŞİŞ İŞİ KİRPİK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

ŞİŞ İŞİ KİRPİK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

668
kirpik-orgu-modeli-yapilisi
kirpik-orgu-modeli-yapilisi

İşte yine En Güzel Yazlık Örgü Modelleri içinden çok ama çok şık Örgü Şişleri ile Örülen Kirpik Örgü Modeli Yapılışı. Özellikle bu örneği

kirpik-orgu-modeli-yapilisi
kirpik-orgu-modeli-yapilisi

size Bebek Yelekleri,Örgü Bebek Hırkaları,Bayanlara Örgü şişle örülen Yelek örneği olarak her türlü örgü modeli için örülebilir bir model.Tiftik Örgü ipleri ile ördüğünüz de Kışlık Örgü Modeli olarak ta kullanılır.

Şiş İşi Kirpik Örneği 6 ve katları ile örülen bir örnek olmakla beraber aynı zamanda Bebek yünü ve 4 numara örgü şişleri ile örülüyor.Tabi bu ölçüleri Sevgi hanımın örnek anlatımına göre yazıyorum isteyenler farklı örgü ipi kullanabilirler.

Size eskiden yine adı Kirpik olan Tığ işi Kirpik Örgü Modelini burada paylaşmıştım.Tığla Örülen Anne Yelekleri isteyen okurlarıma tavsiye ettiğim bu örneği de görebilirsiniz. Özellikle Tığ işi Örnekleri seven hanım Arkadaşlarıma öneririm.

Daha ağır ve gösterişli bir örnek isterseniz o zaman Sevgi hanımın Videolu Örnek anlatımı olan Saç Örgülü Kalp Örneğine bakmalısınız.

Ajurlu Örgü modelleri için benden yeni örgüler isteyen Binnur hanım ve sizler umarım benim çok beğendiğim bu Örneği beğenir ve keyifle güzel örgüler örürsünüz.

Şiş İşi Örgü Kirpik Modeli yapılışı İzle

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz