Örgü Modelleri TIĞ İŞİ ZÜMRÜT YELEK ÖRNEĞİ VE ONLARCA YELEK MODELİ

TIĞ İŞİ ZÜMRÜT YELEK ÖRNEĞİ VE ONLARCA YELEK MODELİ

3929
tig-isi-zumrut-orgusu-yelek

Yelek Örmek için Tığla Örülen Örgü Modeli Zümrüt Örneği ile Gelin kız yeleği,Abiye Örgü Yelek ,Tığ işi Şaş ve Tığla örülen Bolerolar için en güzel Örgü Tığ modelleri.Videolu anlatımlı Zümrüt Örgü Modeli yapım aşamaları.

zumrut-tig-isi-yelek-ornegi

Bu sayfada Zümrüt örneği nasıl örülür videolu aşamalarının yanı sıra sizler için Resimli açıklamalı Gelinlik üzerine yaz düğünlerinde,açık hava düğünleri için de çok şık duracak Tığ işi Şal örebilirsiniz.

Genç kızların çeyizlerinde olmazsa olmazı Dantel örgü Abiye Yelekler,Gelin kız Yelek modelleri için Zümrüt örgü deseni ile isteyen Yelek,şal ya da Tığ işi Örgü Lif örebilir.

El işleri yazan bölüme baktığınızda Örgü iğneleri şiş ile en güzel örgü yelekler için videolu Örnek çıkarabileceğiniz Örgü modellerine de bakabilirsiniz.

Sizlerinde istediğiniz Tığ işi örnekler için sayfa altındaki yorum bölümünden istekte bulunabilirsiniz.

Bebek Anneleri için de sitemizde Tığla ve Örgü şişi ile Yelek,Hırka,Elbise ve Etek modelleri için Bebek Örgüleri bölümüne bakınız.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak görebilirsiniz.

Alttaki videolardan Kaynanadili Yelpaze Örgü Modelini izleyebilirsiniz.

Not:Zümrüt örneğinin videosu yayından kaldırıldığı için onun yerine Kaynanadili Örneğinin videosunu paylaştım.Tığ İşi Örgü Dantel Gelin kız Abiye Yelek Nasıl Örülür? Videolu Yelek Örneği.

tig-yelek
tig-yelek

Abiye Yazlık Yelekler ve Örgü yelekler kadar bu örnek ile Gelinler için Abiye Şal olarak harika olur.Galeride bulunan Örgü Tığla örmek için Yelek Örneklerini sitemizde ayrı,ayrı nasıl Yelek örülür?

tig-isi-zumrut-orgusu-yelek
tig-isi-zumrut-orgusu-yelek

Resimli anlatımlı ve Resimli açıklamalı olarak ta görebilirsiniz. Alttaki videoda bu güzel Yelek örneği Zümrüt Tığ işi modeli nasıl örülür izleyebilirsiniz..

zumrut-orgu-modeli
zumrut-orgu-modeli

Türkçe Yelpaze Tığ İşi Yapılışı-Zümrüt örneği

Zümrüt Yelek Örneği Videolu Anlatımlı

Kaynanadili-Yelpaze Örneği Anne Yelekleri Örgü Modeli Başlangıç 1. video

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz