Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU KAPAKLI İSTİRİDYE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

TÜRKÇE VİDEOLU KAPAKLI İSTİRİDYE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

821
istiridye-kapagi-turkce-ornek

Geçenlerde paylaştığım Kapaklı İstiridye Örneğinin Türkçe olanını Sevgili Sevgi hanım yoğun istekler üzerine

istiridye-kapagi-turkce-ornek
istiridye-kapagi-turkce-ornek

biz,m için İstiridye Kapağı Örgü Modeli olarak paylaştı.Türkçe Açıklamalı Kapaklı İstiridye Örgü Modeli videosunu izleyenler örneği bu sefer rahatlıkla çıkarabilecekler.

Daha önce hazırlanan yabancı anlatımlı Kapaklı İstiridye örgü modelinde Pembe renk ip ile örneğin nasıl göründüğüne bakmıştık. Sevgi hanım 2 değişik renk olan Sarı ve Mavi renkteki ipler ile bu örneği örmüş ve çokta yakışmış.

Örgü işine heveslenen ancak örgü örmeyi çok iyi bilmeyen bayanlar için de örnek çıkarmakta zorlanmayacakları Kolay Örgüler bulunmakta. Bunlardan bir tanesi olan Haroşalı Ajurlu Tepeler örgü örmeye yeni başlayanlar için daha basit bir örgü deseni.

Benim çok beğendiğim bir Model olan Kalpli Fiyonklu Örgü modeline de bakmadan geçmeyin. Sevgi hanım örneği tüm detayları ile uygulamalı ve Türkçe açıklamalı olarak nasıl örülür? bizlere göstermiş.

Önümüz Yaz artık yavaş,yavaş Yazlık örgü modelleri paylaşma zamanı. Tabi önümüzdeki kış için hazırlık yapacak olan hanımlar içinde arada daha sıkı ve yün iple örülen Bere,Yelek,Hırka,Süveter,Pantolon,Tunik ve Bolero örgü desenleri de paylaşmaya devam edeceğim.

istiridye-kapagi-orgu-modeli
istiridye-kapagi-orgu-modeli
istidye-kapagi-ornegi
istidye-kapagi-ornegi

Türkçe Açıklamalı Kapaklı İstiridye Örgü Videosu İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz