Örgü Modelleri HAROŞALI AJURLU TEPELER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

HAROŞALI AJURLU TEPELER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

1040
haroşalı-ajurlu-Tepeler-Ornegi

Sevgi hanım Bugün daha önce Ajurlu Tepeler Örgü modeli olarak paylaştığım ancak yabancı anlatımlı  videolu

anlatımlı modelin Haroşalı Ajurlu Tepeler Örneğini Türkçe Anlatımlı Videolu olarak paylaşmış. Yaz için Örgü Yazlık Yelek veya Şişler ile Şal Örmek isteyenler için çok güzel bir örnek.

Buradaki Türkçe örgü modeli olan Haroşalı Ajurlu Tepeler Örgü Modelinde aralarda Haraşo diğer örnek aralarında da Düz ve ilmek kesme şeklinde örgü deseni oluşturulmuş.

Daha detaylı ve dişe gelir bir Örgü Modeli isteyenler için şimdiden söyleyelim zor ve detaylı bir örnek olan Kapaklı İstiridye Örgü Modeline bakabilirsiniz.

Yeni Örgü Modelleri görmek isterseniz El işleri ve hemen yanındaki Örgü Örme Videoları olan menülere baktığınızda en güzel örgüleri Resimli veya Videolu anlatımlı olarak görebilirsiniz.

Kalpli Fiyonklu Örgü Modeline bakmak isterseniz buradan ulaşabilir ve Türkçe videolu açıklamalık olarak izleyebilirsiniz.

haroşalı-ajurlu-Tepeler-Ornegi
haroşalı-ajurlu-Tepeler-Ornegi

Bu sayfada paylaştığım çok güzel ancak biraz zor ola Örgü desenleri gözünüzü korkutmasın :) sitede çok daha kolay Örgü Modelleri görebilirsiniz. Ayrıca Tığ işi,Örgü Şişleri ile örülen örgü modelleri,Etamin,Kanaviçe,Tığ İşi,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz