Örgü Modelleri KAPAKLI İSTİRİDYE ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

KAPAKLI İSTİRİDYE ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

468
kapakli-istiridye-orgu-modeli

Örgü Ustaları için Videolu Anlatımlı  Kapaklı İstiridye Örgü Modeli Yapılışı. Kapaklı İstiridye örneğinin bir diğer Adı Tarak Örgü Modeli olarak ta söyleniyor.Tek renk ile örülmüş olan Pembe renkli Örgü deseni özellikle Bebek ve çocuklar için Örgü modelleri örecek olanlara tavsiye ederim.

Böyle harika örnekleri çok beğenen ama henüz böyle zor örgü modellerini örecek seviyede uzman olmayan hanımlara tavsiye edeceğim Türkçe Videolu açıklamalı Kalpli Fiyonklu Örneği ile güzel örgüler örebilirsiniz.

Bu örnek maalesef yabancı anlatımlı ancak en kısa zamanda Kapaklı İstiridye örneğinin Türkçe videolu olanını da Sevgi hanımdan bizler için paylaşmasını isteyeceğim.

Birde adı sadece İstiridye Örgü Modeli olarak çok bilinen 3 d Örgü deseni İstiridye Örneğini Türkçe videolu açıklamalı olarak buradan görebilirsiniz.

Ajurlu örgüler arasından seçeceğiniz en güzel örgü modelleri ile kendiniz için Yaz aylarında sizi serin ve şık tutacak olan Merserize iple kendinize Örme Bluz ve Tunik modelleri örebilir şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Örgü tasarımları ile modern ve şık bir Yazlık örgü kombinasyonları yapabilir renkli ve şık örnekleri el işleri bölümünde bulabilirsiniz.

kapakli-istiridye-orgu-modeli
kapakli-istiridye-orgu-modeli

Videolu anlatımlı Kapaklı İstiridye Örgü Modeli yapılışı izle

3 YORUMLAR

  1. Bir çoğu Türkçe yabancı olanların Türkçelerini bulunca paylaşıyorum. Çok yakında bu örneğin Türkçesini Sevgi hanım bizimle paylaşacak ve ben de hemen sizler için paylaşacağım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz