TÜRKÇE VİDEOLU İSTİRİDYE ÖRNEK ANLATIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Arzu hanımdan bizlere yine çok şık ve kolay Türkçe Anlatımlı Videolu İstiridye Örnek Modeli.

Videolu Türkçe Örnek Modellerini genelde Arzu hanımın ördüklerinden seçiyorum çünkü çok detaylı ve çok güzel açıklayıcı örnek anlatımı ar.

Bu güzel örneği bizler için 2 gün önce paylaşmış her zaman ki gibi çok güzel ve kolay Örgü şişleri ile örülen şık bir Örnek paylaşmış.

Arzu hanımın en yeni ve en son sizler ile paylaştığım çok güzel Örnek Modelleri var. Bu Örnekleri El işleri ve Örgü Videoları bölümünde bakabilirsiniz.

Fantezi Lastik Örneği ile kazak ve hırkaların lastiklerini iki katlı daha kalın örmek isteyenler için güzel bir Örnekli Lastik modeli.

Yaz Örgüleri örmeye başlayanlara sade ama şık ve oldukça kolay çabuk örülen Yağmur damlası örneği yine beğeneceğinizi umduğum yeni güzel Örgü Videoların dan.

Ajurlu Örnekler arasından Saç Örgülü Delikli Örnek Yazlık Örgü Modelleri için uygun diye düşünüyorum.

İşkembe örneğini bilmeyenler için acemi örgücüler için güzel bir Örgüye başlama örneği.

Örnek Anlatılan Örgü Dersleri sitemizde Örgüyü seven hanımlar için hem Örgü şişleri hem Tığ ile bir çok Örgü açıklamalı videoları görebilirsiniz.

Bu arada küçük bir not düşeyim bu örneğe çok benzeyen Pıtırcık Örneği de ar ama bu örneğin adını Arzu hanım İstiridye Örneği olarak yazmış ve ben kendisinin emeğine karşılık onun ismini verdiği örnek adını yazdım bilginize.

Bunu yazmamın sebebi Facebook sayfamızda Örnek adını değiştirdiğim için eleştiriler alıyorum bilinsin diye açıklama gereği duydum.

2016-yili-yelek-modelleri
2016-yili-yelek-modelleri
İstiridye örneği
İstiridye örneği
istiridye-ornek-modeli-turkce-anlatimli
istiridye-ornek-modeli-turkce-anlatimli

Türkçe anlatılan Örgü Videosu İstiridye Örnek Modeli

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 thoughts to “TÜRKÇE VİDEOLU İSTİRİDYE ÖRNEK ANLATIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir