Örgü Modelleri KAFESLİ KÜPLER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

KAFESLİ KÜPLER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

584

Kafesli Küpler Örgü Modeli-Bugün Sevgi hanım bizlere Benim çok beğendiğim ve Ricam üzerine Kafesli Küpler

kafesli-kupler-orgu-modeli-yapilisi
kafesli-kupler-orgu-modeli-yapilisi

Örneği Nasıl Örülüyor? Türkçe açıklamalı Videolu Örgü anlatımı olarak gösteriyor. Bir diğer adı Şeker Tepeler Örgü Modeli olan bu güzel Örneğin adını ben koydum.

Kafesli Küpler örgü deseni şekil olarak Tuğla Örgü Modeline çok benziyor ancak ortada bulunan Haroşa Küpler daha kabarık ve aralardaki geçişler bu modelde çok daha güzel duruyor.

Allah razı olsun Sevgi hanım her zamanki Nezaketi ve Hanımefendiliği ile beni kırmayarak istediğim örneği öğrendi ve bizlere de öğretmek için adım,adım nasıl örülür? Türkçe anlatımlı video olarak örneği paylaştı.

seker-tepeleri-orgu-modeli-yapilisi
seker-tepeleri-orgu-modeli-yapilisi

Daha önce yine çok beğenilen ve sevilen bir model olan Türkçe Videolu anlatılan Kapaklı İstiridye Örgü Modelini sitemiz için nasıl örüldüğünü gösteren bir video ile paylaşmıştı. Kapaklı İstiridye örneği aynı zamanda Karnabahar Örgü Modeli olarak ta biliniyor ve buradan örneğe bakabilirsiniz.

Sağ olsun Anne işleri kanalı Sevgi hanım sayesinde bizler de en güzel Örgü Modellerini Türkçe anlatılan Örgü Videoları olarak öğrenebiliyoruz.

Bugün sabaha karşı güzel bir deseni olan Ajurlu Laleler Örneğini bizim için sayfaya ekledim.Yazlık örgüleri seven ve örmek isteyen hanımlar Ajurlu Lale Örneğine buradan bakabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz