Örgü Modelleri ZİGZAG DÖNGÜLER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI

ZİGZAG DÖNGÜLER ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI

883
Zigzag-donguler-orgumodeli-yapilisi
Zigzag-donguler-orgumodeli-yapilisi

Zikzaklı Örgü Modelleri Videolu Örgü Anlatımı-Çok beğendiğim En Güzel Örgü Modellerinden olan Zigzag Döngüler Örgü Modelini Videolu olarak buradan nasıl örülüyor izleyerek sizde bu örneği hemen çıkarabilirsiniz.

Mavi renk Örgü ipi ile örülen yapılışı çok basit ve keyifli olan hiç sıkılmadan örülen Örgü Modeli Zigzag Döngü Örneği ile neler örülür? bir göz atalım. Örnek sizinde gördüğünüz gibi esnek ve küçük delikleri var.Örgü Yazlık modeller kadar bu örneği kışın giyilen Örgü giysiler içinde kullanabilirsiniz.

Nazarca.com Yeni Örgü modelleri içinden en yeni örgüler arasından size ayrıca Tunus İşi Ters Örgü Modeline de bakmanızı öneririm. Benim gibi Hem tığ işi hem örgü şişi gibi kullanılan Pratik kullanımı ve Örgü Teknikleri çok olan Tunus işini bilmeyenler içinde sitemde çok kolay Tunus İşi Örgüler bulunmakta.

Örgü şişleri ile örgü örmekten keyif alan ve Şiş ile Bebek Battaniyesi Örneği arayan hanımlara burada bulunan Örgü Şişi Bebek Battaniye Modellerine ve Tavşan Dişi Battaniye Örneğine mutlaka bakmadan sayfamdan çıkmayın derim.Her zaman ki gibi detaylı ve size fikir verecek Galerili tam içinde 18 adet Örgü iğneleri ile örülen Battaniye modelleri de görebilirsiniz.

Zigzag-donguler-orgumodeli-yapilisi
Zigzag-donguler-orgumodeli-yapilisi

“Yaz geliyor ben yazlık Örgü giysi Örnekleri arıyorum” diye bana mesaj yollayan Arkadaşların ricası üzerine sizlere bol resimli ve Türkçe Videolu Örgü Bikini Örme aşamaları olan çok güzel bir sayfa daha göstermeyi istiyorum. Buradan Tam 55 tane Örgü Tığ İşi Bikini Örnekleri görebilir nasıl Bikini örülür? Türkçe videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz