Örgü Modelleri YAZ GÜLÜ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

YAZ GÜLÜ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

8223
yaz-gulu-orgu-modeli-yapilisi
yaz-gulu-orgu-modeli-yapilisi

Yazlık Örgüler için çok hoş bir Örgü olan Yaz Gülü Örgü Modelini öğrenmek isterseniz Türkçe Videolu açıklaması sayesinde bu örneği izleyerek öğrenebilir ve çok şık Yazlık giysiler örebilirsiniz. Bol Ajurlu Kolay Örgü Modeli Yaz Gülü Örneği 3 ilmek ve katları ile örülür.

Yazlık Örgü File Bluzlar örmeyi düşünen hanımlara bu güzel Örgü şiş örneği ile Örgüden Etoller,Yazlık Örgü Şallar ve Örgü uzun şık Tunikler örebilirsiniz. Sevgi hanım iki değişik iple örmüş ancak her ikisini de 3 numara örgü şişleri ile yapmış.

Örgü İnce Yazlık kıyafetler örmek için kullanılan bir çok Örgü Modelini El işleri bölümüne de görebilirsiniz. Tığ işi Örgü Videoları için de burada da bulunan Kafes Örgü Dokuma tekniğini buradan izleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

yaz-gulu-orgu-modeli-yapilisi
yaz-gulu-orgu-modeli-yapilisi

Türkçe Verev Örneği çok daha önceleri yabancı örgü videosunu paylaştığım ancak Sevgi hanım sayesinde Türkçe videolu açıklamalı olarak ta Dün paylaştığım çok harika bir örnek isterseniz buradan inceleyebilirsiniz.

Merserize Yazlık Örgüler için Yaz Gülü örneği ile çok şık Merserize Örgü Bluzlar güzel olur diye düşünüyorum.Sevgi hanımın da dediği gibi kalın örgü iğneleri ile örüldüğünde çok daha iyi olur.

Yaz Gülü Şiş İşi Örgü Modeli Yapılışı Video İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz