ŞAL YAKA BAYAN HIRKASI BAŞTAN SONA TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI

videolu-sal-yaka-hirka-yapilisi
videolu-sal-yaka-hirka-yapilisi

Şal Yaka Örgü Bayan Hırkaları-Batik İp İle Şal Yaka Bayan Ceket nasıl yapılır? Baştan sona Türkçe videolu anlatımı ile Örgüyü yeni öğrenenler bile Bu Şal yakalı Hırka örneğini yapabilir.

Örgü Severler için paylamaya heyecanlandığım bir an önce sizlerinde görmesini istediğim Sevgili Örgü Tasarım

ebruli-sal-yaka-bayan-hirka
ebruli-sal-yaka-bayan-hirka

anlatımı ile Işıl hanım yine harikalar yapmış.

Nako vals 86464 6 yumak 38 40 beden olarak yapılan Örgü Kolay Bayan Hırka yapılışı ile Modern tasarımı ile Şal yakalı Hırkalar yapabilirsiniz.

Şal Yaka Nasıl Yapılır? Hırkalar da Şal Yaka Yapılışı ile ilgili benden ısrar ile isteyen hanımlar için Işıl hanım imdadıma yetişmiş oldu ve burada detaylı Şal Yaka Yapma aşamalarını öğrenebilirsiniz.

Düşük kol Şal yaka için hiç artırma ve eksilme yapmadan yapılan Hırka için Ebruli iple Batik desenli Hırka için 7 yumak ip kullanılmış ve 4 numara şiş ile örülmüş.

Son Örgü Çalışmaları için sizlere Popüler Oyalar adında içinde 5 tane en Popüler Oya Modeli bulunan onlarca Oya örneği görebileceğiniz çok güzel bir çalışmayı burada hazırladık.

Örgü Bebek Yelekleri de çok isteniyor.Özellikle farklı örülen Yelekler için Yan Örülen Bebek Yeleği nasıl yapılır? detayları ile burada.

sal-yaka-hirka-yapimi
sal-yaka-hirka-yapimi
sal-yaka-kadin-hirka
sal-yaka-kadin-hirka

Şal Yaka Bayan Hırka Video,Şal Yakalı Hırkalar,Şal Yaka Yapımı,Şal Yaka Modeli,Şal Yakalı Örgü Modeli,Şal Yakalı Kadın Hırka,Anlatımlı Şal Yaka

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on ŞAL YAKA BAYAN HIRKASI BAŞTAN SONA TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI

5 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ PALMİYE YAPRAĞI MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. BATİK DESENLİ ATKI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  3. 1-3 YAŞ ARASI ŞAL YAKA ÇOCUK KAZAK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  4. EL ÖRGÜSÜ ŞİŞ VE TIĞLA 72 TANE BAYAN HIRKALARI | Nazarca.com
  5. 42 BEDEN TIĞLA MOTİFLİ UZUN BAYAN HIRKA YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*