1-3 YAŞ ARASI ŞAL YAKA ÇOCUK KAZAK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-t-kol-sal-yaka-cocuk-kazak-yapimi
orgu-t-kol-sal-yaka-cocuk-kazak-yapimi

1-3 yaş arası Çocuk ve Bebekler için Şal Yakalı T Kol Örgü Kazak Yapılışı-Şiş ile Bebek Kazak nasıl yapılır? Baştan sona açıklamalı Şiş işi Kazak yapım aşamaları.

Sevgi hanımın anlatımı ile Mavi rengi değişik örgü deseni ile yapılan Kolay Bebek Kazak Modeli yapımı.

Eğer farklı bir Örnek düşünürseniz 2 Renkli Zincir Örneği adında az önce sizin için paylaştığım Şiş Örgü modeli nasıl örülür? buradan bakabilirsiniz.

Bu sene Şal Yakalı Örgü modelleri çok tutuluyor. Şal Yaka Bayan Hırka yapılışı için Batik deseni ile yapılan Şal Yakalı Kadın ceketi nasıl örülüyor adım,adım anlatılıyor.

Oya Yapılışı için benden Videolu Oya Dersleri paylaşmamı isteyen hanımlara hem İğne oyası dersleri hem Tığ oyası dersleri için çeşitli Oyalar paylaşıyorum.Burada ki Oya Yapılışı sayfasın da 3 tane Oya örneği ve modeller bulunuyor.

sal-yaka-orgu-cocuk-kazak-modeli
sal-yaka-orgu-cocuk-kazak-modeli
t-kol-orgu-bebek-kazak-yapimi
t-kol-orgu-bebek-kazak-yapimi

Örgü Çocuk Kazak,Bebek Kazak Yapımı,Bebek Kazak Örülüşü,Şişle Bebek Kazak,Bebek Kazak Nasıl Örülür,Şal Yaka Kazak,T Kol Kazak

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KIVRIMLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*