KIVRIMLI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

orgu-kivrimli-model
orgu-kivrimli-model

Örgü Kıvrımlı Model-Kıvrımlı Örgü Modeli Ara örneği ve Örgü Motifi ile çok güzel Türkçe videolu anlatımı ile göründüğünden daha kolay yapılan Açıklamalı Ajurlu Örgü Modeli.

Kıvrımlı Yollar örneği 13 ve katları ile ara örnekte 6 tane toplamda 19 İlmek ile motifler oluşuyor. Yelekler için Kıvrımlı Örgü Modeli çok güzel olur.

Şerife hanımın anlatımı ile Kıvrımlı Yelek Örneği Erkek örgüleri için Erkek Kazakları,Örgü Atkı ve Erkeklere Süveter modelleri için uygun bir model.

Çok iri motifli bir Örgü Örneği olduğu için Çocuk ve Bebek örgülerinde nasıl durur kestiremedim ama videonun başındaki resimde Yelekler için Örnek olarak kullanıldığını görebilirsiniz.

kivrimli-sis-ornegi
kivrimli-sis-ornegi

Örgü Bebek Kazak Örmek isteyen hanımlar Şal yakalı T Kol kesimi ile 1 ve 3 yaşındaki Çocuklara Örgü Kazak Modeli yapmak için burada ki Kazak Nasıl Örülür? videolu anlatıma bakabilirsiniz.

orgu-kivrimli-model
orgu-kivrimli-model

Şal modelleri özellikle Bahar ve Yaz aylarında açık havada yapılan Düğün,Sünnet ve partilerde Abiye Şal Modelleri isterseniz burada ki Kiprikli Şal modeli ve Yelpaze Modelli Şal nasıl örülür? detayları ile öğrenebilirsiniz.

Tığla Bayan Yelek örmek için Kolay Yelek örneği isteyen hanımlara da İçli Yelek Örneği adındaki Tığ işi Örneği önerim.

kivrimli-orgu-modeli
kivrimli-orgu-modeli

Kıvrımlı Yol Modeli,Örgü Kıvrımlı Yol,Kıvrımlı Örgü,Örgü Kıvrımlı Yelek Modeli,Kıvrımlı Örgü Örneği,Örgü Videoları

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*