7-8-9 YAŞ ARASI ÖRGÜ ÇOCUK KAZAK TARİFİ
7-9-yas-arasi-el-orgusu-cocuk-kazak-tarifi

7-8-9 YAŞ ARASI ÖRGÜ ÇOCUK KAZAK TARİFİ


Yeni Başlayanlar için Son derece çok kolay Düz Örülen Yuvarlak Yaka Örgü 7-9 yaş arası Çocuk Kazak yapılışı ile Tam açıklamalı Örgü Çocuk Kazak nasıl yapılır? Tarifi.

İnternet’te Örgü Hırka,Yelek,Şal,Battaniye ve Patik modelleri ve Tariflerini bulabiliyoruz Ama! Şişler İle Örülen El Örgüsü Kazak Modeli yapılışı için maalesef çok fazla anlatım yok.

İşte tam bu noktada ben sizlere hem Sitem de bulunan Kazak Nasıl Örülür? Kazak modellerini tanıtacağım.Hem de Bugün 55 Yaş Çocuk Kazak yapılışını öğreneceğiz.

orgu-7-8-9-yas-cocuk-kazak-yapilisi
orgu-7-8-9-yas-cocuk-kazak-yapilisi

Bayanlar için Örgü Kazak Tarifi isteyenler burada Ajurlu Yelpaze modeli ile örülen Sıfır yaka Kadın Kazak yapılışını görebilirsiniz.

Örgü Bebek Kazakları ve Hırkaları için Model arayışın da olan Bayanlara Modeller Tarif isteyenlere Tarifler için nazarca.com Örgü Modellerine bakabilirsiniz.

Tığ ve Şişle Örme Bayan Kazak modeli olan V Yakalı Bayan Kazak yapılışı ile Kırmızı kol ve etek uçları motifli bir model.

cocuk-kazak-tam-aciklamali
cocuk-kazak-tam-aciklamali

Evdeki beyleri unutmayalım dedi ve Örgü Erkek Kazak Modeli olan Yetişkin Erkeklere Kazak örmek için tam anlatımlı Tarifi ile.

Sitede daha fazlası var ama hepsini buradan önermem oldukça zor.Biraz sitede gezdiğiniz de aradığınız modelleri bulabilirsiniz.

10-11-12 Yaş Çocuk Kazak Tarifleri için de gerekli ilmek sayıları video için de veriliyor. Kazak için 2 yumak ip 4 numara Misinalı Şiş kullanılmış.

Tek parça Kazak yapımı için Yakadan başlanır Kollar ve beden ile devam edilir.En son kol altı ve yanlar dikilir yaka kıvrımı veya lastik ile tamamlanır.

This Post Has 5 Comments

Bir cevap yazın