Örgü Modelleri 5 TANE POPÜLER OYA MODELİ YAPILIŞI VE OYALAR

5 TANE POPÜLER OYA MODELİ YAPILIŞI VE OYALAR

5091
populer-oyalar
populer-oyalar

En Güzel Oya Modellerini En Popüler Oya Örnekleri hangileri ? görmek isteyenlere Türkçe videolu Oya Dersleri Oya Yapılışı Videoları.

Tam 81 Tane Yakın çekilmiş Oya Resimleri ile anlaşılır Çeyizlik Yeni Oya Modellerini hem görebilir hem alttaki Oya Videolarını izleyerek Açıklamalı Oya Örneği olarak öğrenebilirsiniz.

Videolu Oya Tariflerini bizlere Oya ve Dantel Dünyası sunmuş Resimli Oya Modellerini sizler için İnternet’ten cicekli-kalem-oyasitoparlayarak sizler için paylaştım.

Maalesef İğne Oyası modellerini bilmediğim gibi Tığ Oyası Modelleri de yıllardır yapmaya fırsat bulamadığım el

işlerinden.

Oya Ustası hanımlar modellere bakarak bile hemen Oya Örneğini çıkarabilirler. Acemi Oyacılar ise sayfa altındaki videoları izleyerek Oya Nasıl Yapılır? öğrenebilirler.

Çeşitli Oya Modelleri içinde Salon Takımı İğne Oyası Konsol Takımı,İğne Oyası ve Tel ile yapılan modeller,Yazmalar için Tığ oyaları,Namazlıklar için İğne Oyaları Görebilirsiniz.

Çeyizlik Havlu Oyaları içinde bazı örnekleri hem videolu hem Model olarak galeride sundum.

Oya Modelleri içinde Halkalı Oyalar,Çiçek Oyaları,Pullu Oyalar,Taşlı Oyalar ve değişik şekilde yapılan Modelleri inceleyebilirsiniz.

2017 Oyaları ve Yeni Oya Örnekleri için sayfamız da biraz dolaştığınızda ve sayfa altına indiğinizde Çeşitli Oyalar görebilirsiniz.

Nazar Boncuğu Oya Modeli için buradan nasıl yapılır? görebilirsiniz.

Resimlere Tıklayarak Oyaları Daha Büyük Görün

2 Renkli Zincir Oyası

Tığla Kelebek Oyası

Havlu Kenarı Tığ Oyası

Fıstıklı Kalem Oyası

Sıralı Tığ Oyası

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz