Örgü Modelleri EL ÖRGÜSÜ ŞİŞ VE TIĞLA 72 TANE BAYAN HIRKALARI

EL ÖRGÜSÜ ŞİŞ VE TIĞLA 72 TANE BAYAN HIRKALARI

131139
2018-el-orgusu-sis-tig-modelli-bayan-hirkalar

 El Örgüsü Tığ ve Şişle Örülen Örgü Modelli Bayan Hırkalar ve Örgü Kadın Ceket Modelleri.En beğendiğim El emeği Bayan Hırka Modelleri 72 Tane Örgü Fikri.

Evet sevgili hanımlar sizlere Bugün Örgü Ceketler,Yelekler ve Uzun Palto şeklinde Bayan Hırka Modelleri sunmak istedim. 

Malum Kış yaklaşıyor şimdiden örmeye başlarsak ancak Örgüleri kış aylarına yetiştirebiliriz.

Galeri de gördüğünüz Bayan Hırkaları,Yelek Örnekleri ve Modellerin yapıldığı Örnekleri öğrenmek için Örgüler bölümüne bakabilirsiniz.

Ayrıca burada Şiş Örgü Salaş Bayan Hırkası nasıl örülür? Şişle yapılan Cepli modeli ile Hırka yapılış videosunu da sizler için sayfada paylaştım.

Bu güzel Modelleri örebilen yetenekli Bayanlara çok büyük saygı duyuyorum.

Herkes Örgü Örebilir ancak herkes bu kadar Güzel ve temiz örüp Böyle Zor ve Ağır Modelli Hırkalara yapamaz.

pembe-uzun-el-ormeli-hirka
pembe-uzun-el-ormeli-hirka

Bazı Hırkalar özellikle Uzun Örgü Hırka Modelleri Haraşo ve Saç Örgüsü Modelleri. Şiş işi Hırkalar için 2-3 Örgü Motifi bir arada uyum için de kullanılmış.

Bayan Hırkaların kenarlarına yapılan Örgü Bordür Örgüleri için anlatımlı ve sadece Model olarak bir çok modeli sayfa da görebilirsiniz.

Hırka ya da Yelek Örneği olarak Tunus Bayan Yeleği Modeli olan burada Örnek anlatımı olan Tunus Örgü Fıstıklı Kadın Yeleği modeline bakabilirsiniz.

2018 Örgü Bayan Yelekler için burada geçenlerde size sunduğum 120 modeli de görmenizi önerim. Modeller arasında Tığ işi harika Yelek ve Ceket Örnekleri de var.

Anlatımlı Dantel Hırka Bayan Giysi Modeli geçen yıl paylaştığım Tığ işi Bayan Hırkası yapımı tam burada.Model Türkçe videolu anlatılıyor.

Şal Yaka Hırka Yapılışı Batik Desenli Yakalı Bayan Hırka Açıklamalı Modeli için burada ki baştan sona bayan Hırka Yapımı önerdiğim modellerden.

16 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz