Orgu-bayan-yelek-modelleri-2018

2018 ÖRGÜ 120 TANE BAYAN YELEKLERİ


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

2018 Örgü Bayan Yelek Modelleri ve Örnekleri görmek isteyenler Tam 120 Adet Tığla ve Şişle Örgü Kadın Yelek Modelleri için Buyurun Seçme Yelekler.

Örgü Anne  Yelekleri ve Gelin Yeleklerinin yan sıra Değişik Örgü Teknikleri ile yapılan Yeni Örnekli Yelek Modelleri sizlere Örgüler de iham verecektir.

Bazı Modellere baktığım da Bunları ören hanımlara inanılmaz saygı duydum.Özellikle Pembe İrlanda Dantelli Yelek Modeli ve Beyaz Çok Örgü Örneği ile yapılan Bayan Hırkası gerçekten harika.

bayan-orgu-yelekler-2018

bayan-orgu-yelekler-2018

Yeşil Yakalı ve 2-3 Örgü Model ile yapılan Tam Kışlık Bayan Örgü Ceket Modeli inanılmaz sabır ve özveri isteyen bir Model.

Geçen gün Paylaştığım Şiş işi Papatya Örgü Motifi ile yapılan Lila ve Gri iple örülen Uzun Kollu Örgü Kadın Ceketi sade ve şık.

Örgü Bayan Bolerolar,Örgü Yeni Bayan Ceketleri ve Hırkaları ayrıca Dantel Cepken Yelek ve Örgü işi El Yapımı Yelekler arasından seçtiğim Modeller umarım hoşunuza gitmiştir.

Çeyizlik Bayan Yelekler 2018 Modelleri gerçekten daha çok örnekli ve daha çok el emeği isteyen Örgülerden seçilmiş.

7 thoughts on “2018 ÖRGÜ 120 TANE BAYAN YELEKLERİ

  1. Güzel anne,yukarıdaki cümlenizi”üç harika çocuk annesiyim.”diye tamamlamak size yakışır,siz daha da güzel anne olursunuz.Ne dersiniz evlatların sahibi değil annesi olsak.Sevgiler saygılar.

    • Sevgili Zeliha hanım çok doğru yazmışsınız Sahip olmak cümlesini sanırım onları Babaları ile bile paylaşmaktan kıskandığım sahiplenmek adına bilinçsizce bu Duygular ile yazmış olmalıyım.Elbetteki sizin de yazdığınız gibi yakışan ve doğru olan onların sahibi değil Anneleri olduğunu vurgulamam olurdu.Doğru olanı belirtiğiniz ve beni uyardığınız için çok teşekkürler şimdi bunu düzeltecek ve yazmam gerektiği gibi yazacağım,çok teşekkürler Sevgiler ve Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir