YENİ MODA TIĞ İŞİ BAYAN YELEK YAPIMI

tig-isi-yeni-moda-bayan-yelek-yapilisi
tig-isi-yeni-moda-bayan-yelek-yapilisi

Anlatımlı Türkçe Videolu Kolay Yelek Modeli Tığ işi Örnek yapılışı ile Örümcekli Örneği ve kibar modeli ile Yeni Moda Bayan Yelek Modeli yapımı.

40 Bedenlere uygun Bayan Yelek yapılışı Model anlatımı Videolu Örgü Tarifinde sunulmuş olup Bayan Yelek Yapılışı için 3 Bobin ip kullanılmış.

Arka 10 zincir çekilerek trabzanla şerit şeklinde örülüyor ve model bu şerit üzerine kuruluyor.Örneğin arkası en  17 tane Örnek boy 13 motif ile yapılıyor.

yeni-moda-tig-bayan-yelek-modeller
yeni-moda-tig-bayan-yelek-modeller

Önler 8 trabzan ilmek ve düğme için kenar bölümü motif olarak ta enine 8 boyuna kol altına kadar 13 örnekten sonra 20-22 trabzanla Kol kesimi ve eksilterek yaka kesimi yapılıyor.

Tığ Yelek Örneği olarak sizlere ayrıca Kibar Midye Yelek Modelini önerim. Oldukça gösterişli Anne Yelekleri ve Gelin Yelekleri için çalışılan bir Yelek Yapımı.
Yeni Moda Bayan Yelek Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on YENİ MODA TIĞ İŞİ BAYAN YELEK YAPIMI

  1. Merhabalar. Buradaki tüm modellerin anlatım ve kalıplarının olduğu kitap varmıdır.VARSA NASİL TEMİN EDERİM.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TEK PULLU TIĞ OYASI AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*