ŞİŞLE PAPATYA ÖRGÜ MOTİFİ YAPILIŞI

papatyaorgu-motifi
papatyaorgu-motifi

Şiş İşi Örgü Papatya Motifi en çok Bebek Örgüleri,Yelekler,Hırkalar,Battaniyeler ve Çeşitli Örgü Modelleri için kullanılan Türkçe ve videolu açıklamalı Model yapımı.

2 Renkli Papatya Örgü Modeli yapılışı oldukça keyifli ve Örgülerde çok yakışıyor. 2015 Yılında ben bu örneği Papatya Örgü Modeli adı ile burada paylaşmıştım.

sisisi-orgupapatya-ornegi
sisisi-orgupapatya-ornegi

Ancak 2 Renkten Papatya Örneğini görmeniz için yeni paylaşılan bu modeli de görmenizi istedim. Battaniyeler için örnek fazla delikli ama astarlı Örgü Battaniye olarak ta çok yakışıyor.

Robadan örülen Hırka ve Yeleklerde Roba bölümünde de kullanılır ancak onun için Ustalık ister. 90 Tane Bebek Örgüleri sayfamda böyle Şık Örgü Modelleri ve Bebek Örgüleri görebilirsiniz.
Papatya Örgü Motifi Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ SONBAHARLIK ŞAL MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. 2018 ÖRGÜ 120 TANE BAYAN YELEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*