Menü Kapat

orgu-kadin-yelekleri-yeni-modeller-bayan

ÖRGÜ KADIN YELEKLERİ 115 TANE MODEL115  Tane Yelek Modeli-Değişik Örgü Bayan Yelek Modelleri için bana çok istekler geliyor bende sizlere.

Son Model Yelekler den en güzellerini seçip ara,ara paylaşıyorum.Tığla Bayan Yelekler,Şişle Örgü Kadın Yelekleri Tunus İşi Yelek Örnekleri.

Geçen gün sizler için ayrıca çok beğenilen Yelek Modelleri paylaştım hem de tam 220 Tane En Güzel Bayan Yelekleri için buradan Örgü Bayan Yeleği Modelleri görebilirsiniz.

Sizler için bir kaç tane de Bayan Yelek Yapılışı ve Açıklamalı Bayan Yelekleri de sunmak istedim.

Ancak sayfada çok resim olduğundan video paylaşmadım ama Örgü Örme Videoları yazan bölümde buradaki bir çok Yeleğin yapımına bakabilirsiniz.

Orguden Bayan Yelekleri
Orguden Bayan Yelekleri

Yeni Örgü Yelek Modelleri için Fıstıklı Burgulu Modellerden yapılan Örnekleri Yelek Modelleri içinde görebilirsiniz özellikle Anlatımlı Yelekler için Menülere bakmalısınız.

Son Yazılarım Kedi Merdiveni İğne Oyası Modeli adlı 2 renkli İğne Oyası Yapılışı ile Kolay Mekik Oyası modeli nasıl yapılır bakabilirsiniz.

8 Comments

  1. Nilgün

    Gri yanda yaprakları olan bir model var. Pinterestte de vardı. Bunun videolu anlatımını yaparsanız çok sevinirim. Birsürü yaprak anlatım var ama bu değişik ve çok güzel

  2. Geri bildirim: EL ÖRGÜSÜ ŞİŞ VE TIĞLA 72 TANE BAYAN HIRKALARI | Nazarca.com

  3. Saide Kozan

    merhaba .Bu yelekleri örerek satıyor musunuz.Bende izmir bayraklı osmagazi mahallesindeyim.Şayet benimle bağlantıya geçerseniz sizden yelek talebim olacak.Çok beğendiğim modeller var.teşekkürler.

  4. Geri bildirim: FISTIKLI YOLLU YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

  5. Geri bildirim: ÖRGÜ TIĞLA ZİNCİRLİ FİLELİ YELEK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

  6. Geri bildirim: TIĞLA ÖRÜMCEK ÖRNEKLİ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir