Örgü Modelleri 220 TANE ÖRGÜ BAYAN YELEK MODELLERİ

220 TANE ÖRGÜ BAYAN YELEK MODELLERİ

154917
220-tane-orgu-bayan-yelek-modeli
220-tane-orgu-bayan-yelek-modeli

Örgü 220 Tane Bayan Yelek Modeli Şiş,Tığ,Firkete ve Dantel Bayan Yelek Modelleri içinden seçilen 2017 Yeni Sezon Örgü Kadın Yelek Örnekleri.

Bu sayfaya girdiğinizde sizler için seçtiğim 333 Tane Örgü Yelek Modeli göreceksiniz.

En hoşuma gidenleri En güzel Örnekli Şiş İşi Bayan Yelekleri,Tığ işi Bayan Yelekleri için Spor Yazlık ve Baharlık Dantel Bayan Boleroları, burada görebilirsiniz.

En ilginç Bayan Yelekleri için Farklı ama çok güzel olan Deri,Süet,Kumaş ve Kot kumaşları Tığ örneği ile çok şık Bayan Yelekleri örmüşler.

Özellikle artık giymediğimiz Kot Pantolonları bu şekilde Tığla birleştirerek Yelekler yapabilirsiniz.

Galeride gördüğünüz Örgüden Bayan Yelek Modellerinin bazılarının Örgü Modelleri ve baştan sona bayan yelek anlatımları sitede var. Örgü Videoları yazan menüye bakınız.

Tek parça örülen Bayan Yelekleri kadar güzel görünen Yeleklerde arkadan büzülen Fiyonklu Yelekler çok ilgi çekici.

Örgüde Burgu ve Saç Örgüsü modeli ile yapılan Yeleklerde Tığ işi ve Şiş modellerde Fıstık modeli her örnekte kullanılmış.

Firkete Yelek Modelleri çok bulunmuyor ancak ben sizler için 2 Tane Firkete Bayan Yelekleri ile Firkete Yelek örneği modellerini de galeriye ekledim.

Hala Kışlık Yelekleri,Yün Yelekleri sırtımızdan çıkarmadık. Ama artık Yazlık Yelekler örme zamanı. Modeller arasında Dantel Gelin Yelekleri,Şiş İşi Anne Yelekleri,Tığ işi Gelin Yelek modelleri görebilirsiniz.

Turuncu Bayan yeleği yaklaşık 250 gram ince örgü ipi ile esnek bir Model olarak Tek Parça Misinalı Şişle Örülmüş. 1. Resme Dikkatli baktığınızda  Misinalı şişin takılı olduğunu görebilirsiniz.

Maalesef yelek hakkında bir anlatım yok ancak Örgücü hanımlardan mutlaka bu modeli yapan çıkacaktır diye düşünüyorum.Örgü Yelek Tasarımı

Maalesef örgü işlerinde çok başarılı bir hanım değilim. İmrenerek İzlediğim Örgü Videolarını ve Örgü Desenlerini sizler ile paylaşmayı seviyorum.

Dantel Yazlık Abiye Yelek modeli arayan hanımlara Gül desenli Etekleri ve kenarları Halkalı Dantel Yeleğe mutlaka bakınız.

Bayan Örgü Yelek Modelleri içine bir kaç Bayan Örgüleri de ekledim. Modeller arasında çok şık bir Örgü Yeşil Şal,Yün bayan Patik ve Örgü Bolero modellerde bulunuyor.

Dün son yazılarımız olan Örgü Sarı Bebek Bere modeli şişle yapılır aynı zamanda Örgü Bebek Yelek ile takım olarak öğretilir.

Örgü Büyük Yelekleri için Çok güzel ve zarif bir Yelek Örneği olan Ajurlu Saray Süpürgesi modeline uradan bakınız.

18 YORUMLAR

  1. Hangi yelek modeli olduğunu anlamam için bana bir kaç ip ucu vermelisiniz.Şişle mi? Tığla mı? Bebek Yelek mi? Yetişkin Yelek Modeli mi? Modeli,örneği,rengi nasıldı? bunları bilme gerekir

  2. İyi akşamlar bı yelek modeli vardı mesaj yazmıştım size ama bulamadım yardımcı olur musunuz rica etsem

  3. Sevgili Saadet hanım sitede 7800 sayfa ve binlerce modellere ait resimler var.Bu Şekilde hangisi anlamam mümkün değil.Menüde Örgüler bölmünde ya da Yelek Örnekleri yazan bölümdedir

  4. Merhaba Dilek Hanım, internette yakadan başlamalı bayan yelek modeli diye arama yaptığımız da kaynağı sizin sitenize ait olduğu belirtilen örneği bir türlü bulamadım. Kısa kollu roba kısmı v ajurlu alt kısmına doğru ağaç gövdesi gibi inen dar ajurlu ekru renk kısa kollu hırka modelini nasıl bulabilirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz