Örgü Modelleri EL ÖRGÜSÜ 60 TANE BAYAN YELEKLERİ

EL ÖRGÜSÜ 60 TANE BAYAN YELEKLERİ

17415
bayan-orguel-yapimi-yelek-ornekleri
bayan-orguel-yapimi-yelek-ornekleri

Şıklığı Tamamlayan Örgü El Yapımı Bayan Yelekleri için burada tam 60 Tane Değişik Şişle ve Tığla Yapılan Dantel Kadın Yelekleri bulunuyor.

Çeyizlik Yelekler için daha çok Örgü Anne Yelekleri Kayın validelere ve eşin Büyük olan akrabalarına hediyelik  olabilir.

Yelekler fikir amaçlı olarak verilirken Genç Gelin adayları Gelin Yelek Modelleri arasından kendine zarif modelleri tercih ediyor.

Şiş ile Örme El Yapımı Yelek Örnekleri için Bugün Gönül hanımın Örgü Akasyalar Modeline bakabilir zarif Yelek örneğini çok beğeneceğinizi umarak buradan ulaşabilirsiniz.

fistikli-yelekler-anne-orguleri

Yaz ayları gelmek üzere ama Baharlık Yelek Modelleri için sizlere Değişik Yelek Modelleri içinden seçtiğim Yelek anlatımlarının bazıları Örgü Örme Videoları bölümünde bulabilirsiniz.

Açıklamalı Tığ işi Yelekler ve Şiş İşi Anlatımlı Yelek Örnekleri ve modellerine menüde bulunan Yelek Örnekleri arasından en yeni Örgü Modellerine de bakabilirsiniz.

Benden Anne Yeleği siteleri istiyorum diye ricada bulunan Mukaddes hanım ve Yelek desenleri için fikirler arayan hanımlara burada bir kaç tane El Örgüsü Anne Yelek Modelleri de sundum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz