ÖRGÜ BAYAN GİYİMİNDE ZARAFETİ TAMIMLAYAN 40 MODEL

orgu-bayan-giyiminde-zarafet
orgu-bayan-giyiminde-zarafet

Bayan Şıklığında Örgü Bayan Yelekler,Ceketler,Şallar,Bluzlar ve Örgü Bayan Elbiseleri ile Zarafeti için Şahane Yazlık Bayan Örgü Modelleri.

Bazılarını Değişik Kadın Örgü Modelleri olduğu için seçtiğim,bazıları da çok beğendiğim ve Örgü Fikri vermesi adına sizler için paylaştığım bu Modellerin bazıları anlatımlı olarak Örgü Videoları yazan bölümde.

Bu Yaz Bayan Örgüleri için Fileli Örgü Bluzları Askılı ya da Kolsuz Bluzların üzerine giyebilir Örgü Şıklığını Spor giysiler ile tamamlayabilirsiniz.

askili-orgu-kadin-bluz

 

Maalesef burada gördüğünüz Modelleri ben yapmadım Alıntı olan bu güzel Örgülere emek veren hanımları kutlamak gerekiyor.

Etekleri ve Kollarında Motifler kullanılan Tığ işi Örgü Bayan Elbisesi doğru renk ve doğru ip kullanımı ile şahane bir Kadın Elbisesi olmuş.

Gri renkli uzun kollu Tığla yapılan önü yuvarlak gelen Bayan Bluz Modeli aralarında en çok hoşuma giden modellerden oldu ancak bunları örmek gerçekten ustalık ister.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünür

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*