Örgü Modelleri ÇANAKKALE ÖRGÜ ANNE YELEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

ÇANAKKALE ÖRGÜ ANNE YELEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

6338
canakkale-orgu-anne-yelek-modeli

Çanakkale Örgü Modeli-Çanakkale Örneği Örgü Anne Yelek Modeli için çok kullanılan Örgü Gelin Yelekleri,Örgü Şiş İşi Şallarda bu örnek ile çok güzel Örgüler yapılıyor.Türkçe Videolu anlatımlı Çanakkale Örgü Deseni yapımı.

Yakın bir zaman önce size bir de Çanakkale Burgusu Örgü Modelini burada Türkçe videolu anlatımlı olarak gösterdim.Örgü Kışlık Yelek Modelleri için farklı güzel bir Örgü Yelek Modeli.

Bir değişik örnek olan adı yine Burgusuz Çanakkale Örgü Modeli olan Yeleklerde ve Örgü Erkek Kazak,Yelek ve hırkalarında çok kullanılan bir model.

Resimlerde Örgü Alize iple örülmüş olan Modelin ne kadar zarif durduğunu görebilirsiniz.Çanakkale Örgü Anne Yelekleri İnternet ve Facebook sayfalarında bu örnek ile yapılan modeller den bir tane Mavi Yelek Modelini görebilirsiniz.

Örgü Çanakkale Örnekleri yazdığınızda bu örneği farklı modellerde nasıl görünür bakabilir ne öreceğinize karar verebilirsiniz.

Daha kolay Örgü Örnekleri için Şiş işi Örgü deseni olan Halay Örgü Modeli Dün sizinle paylaştığım Türkçe videolu anlatımlı bir Model.

Örgü Kazaklar ve Örgü Süveter,Kazak,Yelek,Ceket ve Hırkalarda da çok yakışan Yandan Burgulu Örgü Modeli ile Örgü Çocuk Bere yapılışı Örgü Atkılı Bere Modeli yapımı olarak görebilirsiniz.

Şiş örnekleri kadar hem ilgi gören hem çok beğenilen ve istekler alan Örgü Tunus İşleri için burada ki Tunus Yelek Modeli nasıl örülür? burada ki Türkçe Tunus İşi Yelek Yapımına bakabilirsiniz.

anne-yelek-orgusu-canakkale-modeli
anne-yelek-orgusu-canakkale-modeli
orgu-canakkale-modeli
orgu-canakkale-modeli

Çanakkale Örgüsü Anne Yelek Modeli

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz