Örgü Modelleri TIĞ İŞİ ÇEYİZLİK KAYNANA ANNE YELEĞİ YAPILIŞI

TIĞ İŞİ ÇEYİZLİK KAYNANA ANNE YELEĞİ YAPILIŞI

1833
tig-isi-ceyizlik-kaynana-anne-yelek-ornegi

Örgü Tığ İşi Anne Yelekleri-Tığ işi Yeni Hediyelik ve Çeyizlik Anne Kaynana Yelek Örnekleri isteyen Bayanlar için Resimli detaylı anlatımlı harika bir Tığla örülen Anne Yelek Modeli Yapılışı. Tığ işi Yazlık Yelek Örnekleri arasında çok beğendiğim bir model tig-isi-kaynana-anne-yelek-ornegiolan bu örneğin adını bilen Örgü seven ve iyi bilen hanımlar sayfa altından bizimle paylaşabilirler.

Yeni Tığ işi Anne Yelekleri Videolu ve Resimli açıklamalı bir çok Yelek Örneği için El işi menüsüne bakmanız yeterli. Çeyizlik Şiş İşi Yelek modelleri isteyenlere geçen yıllarda paylaştığım hem şiş hem tığla Örgü Yazlık Yelek modeline bakmalısınız. Abiye Şiş İşi Yelek çok değişik örgü tekniği ile örülmüş.

Şişler ile Örgü Bebek Yeleği isteklerine Sevgi hanımın Türkçe videolu anlatımlı olarak sunduğu Yakalı Kolay Bebek Yeleği örme çalışmasını tüm detayları ile Yelek Yapılışı Türkçe videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Şiş işi Yelek Modeli için burada size harika bir örnek olan Burgulu Baklava Örneğini öneririm. Son yıllarda Çeyiz için Kaynana Yelek Modelleri hem Hediye etmek hem de Anne Yelek Modeli olarak örmek isteyen hanımlardan çok istek alıyorum. Mümkün olduğu kadar sizlere Tığla örülen En güzel Basit Tığla Yelek örme modellerini detayları ile sunmaya gayret ediyorum.

Minik Fiyonklu Örgü Modeli az önce size sunduğum Örgü Tarifli El İşi Videolarından.Oldukça kibar bir model olan bu örneği görmek isterseniz buradan bakmanız gerekiyor.

Daha önceleri çok istek alan Zümrüt Örneği ve Kaynana Dili Örgü Tığ işi modellerine yer verdiğim bu çalışmada hem sizler için farklı Tığ işi Örgülerde burada paylaştım.

Resimlere Tıkladığınızda Örneğin nasıl yapıldığını daha büyük olarak görebilirsiniz

İsterseniz alttaki videoyu izleyerek Değişik Örgü Tığ İşi Tekniğini de Öğrenebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz