Örgü Modelleri BURGULU BAKLAVA AJURLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

BURGULU BAKLAVA AJURLU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

7459
burgulu-baklava-ajurlu-orgu-modeli-yapilisi
burgulu-baklava-ajurlu-orgu-modeli-yapilisi

Burgulu Baklava Ajurlu Örgü Modeli Yapılışı-Türkçe Videolu Örgü Tarifli şık bir Örnek olan Burgulu Baklava Ajur desenli örgü deseni Şerife hanım tarafından detaylı bir şekilde videoda nasıl örülür gösteriliyor.

Angora örgü ipi ya da çok ince ip ile örüldüğünde çok güzel bir örnek olan bu model Şiş Örgüsü Bayan Yelek Modeli örmek isteyen hanımlara tavsiyem.

Ben bu tarz biraz detaylı ancak zarif Örgüleri çok seviyorum.Bu tarz örnekler sadece Yelek örmek için değil Etol ve Şal hatta Kazak veya Bluz olarak ta çok güzel olur.

Dün paylaştığım Sevgi hanımın örgülerinden olan Kır Çiçekleri Örgü modeli de aynı böyle zarif,kibar ve hoş bir model. Örneğe buradan bakabilirsiniz.

Bu modelin Adı Burgulu Örnekli Örgü Modeli olarak geçiyor ancak bu isimle bir çok örgü modeli olduğu için ben Burgulu Baklava Ajurlu Örgü modeli ismini daha uygun buldum.

Dün ayrıca 54 adet Örgü Minder Modelleri bulunan içinde Örgü Yastıklar ve Örgü Kırlent Örnekleri de olan çok şık günlük kullanımlı ve Çeyizlik Kırlent modelleri paylaştım.

Vakit buldukça size Değişik her türlü El işleri,Danteller,Tığ işi Örgüler gibi örnekleri sunmaya çalışıyorum.

burgulu-baklava-ajurlu-orgu-modeli-yapilisi
burgulu-baklava-ajurlu-orgu-modeli-yapilisi
burgulu-baklava örneği
burgulu-baklava örneği

Videolu Burgu Ajurlu Baklavalı Örgü İZLE

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz