KUŞAKLI FİTİLLİ BAKLAVA ÖRGÜ MOTİFİ TARİFİ

kusakli-fitilli-baklava-modeli-orgu
kusakli-fitilli-baklava-modeli-orgu

Bayan Yeleği Şiş Örgü Modeli Bu yılın Sevilen Örgü Modeli olan Fitilli Kuşaklı Baklava Modeli Videolu Tarifi. Bayan Hırka Modellerinde de çok kullanılan bu örneği yapılışını izleyebilirsiniz.

Sevgili Ümran hanımın istekte bulunduğu bu güzel değişik Burgu Modelleri de olan Örneği sitede bir kaç arklı model de görebilirsiniz.

fitilli-kusakli-baklava-orgu-modeli-yapilisi
fitilli-kusakli-baklava-orgu-modeli-yapilisi

Aynı modelin Çapraz gelen Çift Burgulu olanı Burgulu Baklava Örgü modelini de buradan görebilirsiniz. Arada olan haraşo modelinin petekli Yapılanı da Delikli Baklava Örgü Modelinin de yapımı burada.

Bu modelden yapılan Yelek önü nasıl görünüyor bakabilirsiniz.Ancak Yeleğin bütün ya da bitmiş olanını bulamadım onu bulunca sayfaya dahil ederim.

Fitilli Kuşaklı Baklava Yelek Modeli Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. FİYONK ÇİÇEĞİ TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*