YANDAN BURGULU ÖRGÜ ATKILI BERE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

atkili-orgu-bere
atkili-orgu-bere

Geçen gün size Örneğini Yandan Burgulu Örgü Modeli olarak tanıttığım Model ile Yandan Burgulu Örgü Atkılı Bebek Beresi Burgulu Örnek ile nasıl örülür? detaylı Türkçe Örgü Bere Yapılışı Tarifi.Şiş İşi Atkılı Bere Modeli

Örgü Atkılı Bereler 2 parça Örgü Atkı ve Bere modelini ayrı,ayrı örmek yerine bir Bütün olarak örülüş şeklidir.Böyle Atkılı Örgü Şapkalar ve Bereler Bebeklerin çıkarmaması içinde çok iyi oluyor.

Yandan Burgulu Bere Yapımı için isterseniz Yan Burgulu modeli Atkı içinde kullanabilirsiniz. Örgü Bere üstüne Ponpon yapılışı için buradaki Kolay Ponpon yapımı size yardımcı olabilir.

Tunus İşi Çocuk Şapkaları içinde aynı bu şekilde Tığ ya da Şiş işi Atkılı Örgü Bereler Yapılır.Tunus Bebek Yelek yapımı için size çok detaylı Tunus Başak Örneği ile Tunus Yelek Yapımına buradan bakabilirsiniz.

Sizlere sayfa içinde 2 adet Yanda Burgu örgü örneği yapımı ve Yandan Burgulu örnek ile nasıl Atkılı Örme Bere Yapılır? Videolu Türkçe açıklamalı videoları sayfa altında sundum.

Sevgi hanımdan bu güzel Atkılı Şiş İşi Örgü Bebek Beresi anlatımı için kendine sonsuz teşekkürler. Örgü şişi ile Püsküllü Bere yapımı gösteren ayrı bir Basit Örgü Bere modeli için burada ki modele de bakabilirsiniz.

Tığ işi Çocuk Bere Modelleri için Tercihini Tığ ve Tunus Tekniğinden yana kullanan hanımlara burada ki Çılgın Hırsızlar Bere modeli ve Fıstıklı Örgü Kulaklı Bere Modelleri yardımcı olabilir.

2016 Örgü Bebek Bere Örnekleri kadar bu yıl 2016 Örgü Modeli için çok güzel Tığ örgüsü Tığ Tutacak Modelleri içinde burada Türkçe anlatılan Videolu Çilek örgü Tutacak Modeli yapımına bakabilirsiniz.

yandan-burgulu-bebek-beresi-nasil-yapilir
yandan-burgulu-bebek-beresi-nasil-yapilir
orgu-atkili-bebek-cocuk-beresi-yapilisi
orgu-atkili-bebek-cocuk-beresi-yapilisi
burgu-orgu-modelli-bebek-beresi
burgu-orgu-modelli-bebek-beresi

Yandan Burgulu Örnek Yapımı

Yandan Burgulu Örgü Modeli ile Atkılı Bebek Beresi Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞ İŞİ HALAY ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ BOYUNLUKLU ÇOCUK BERESİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  3. ÖRGÜ 6 TANE BERE VE ŞAPKA MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFLERİ | Nazarca.com
  4. ÖRGÜ ATKI MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*