Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ŞİŞ İŞİ HALAY ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

ŞİŞ İŞİ HALAY ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

300
sis-isi-halay-ornegi
sis-isi-halay-ornegi

Halay Örgü ModeliŞiş İşi Örgü Halay Örneği Bebek örgülerinde özellikle Küçük örnekli örgülerin çok yakıştığı Şiş Örgüsü Bebek Yelekleri için Halay Örgü Deseni kullanılır.

Sevgili Gönül hanım her zaman ki gibi En Güzel Örgü Modelleri içinden seçtiği adı Halay Örgü İğnesi modeli olan bu Minik örnekli modeli bizler ile paylaşmış.

Gönül hanımın Kolay Örgü Modeli 15 ilmek yanlar için 2 ilmek ile beraber 17 ve katları ile örülüyor.Örgüye yeni başlayan Örnek örmek isteyenler için bu örnek ile Örgü Modelleri örebilirler.

Bugün Örgücü hanımlar Hafta sonu Örgü Modelleri için bizler ile enfes örgü modelleri paylaşıyorlar.Az önce size sunduğum Yandan Burgulu Atkılı Bere Modeli Bebek ve Çocukları olan Annelere mutlaka öneririm.

Tunus Bebek Yelek Modeli olarak bana çok fazla istekler eliyor ve bende düzgün anlatımlı Tunus Örneği Yelekler içinde Bugün harika bir modeli burada Tunus Bebek Yelek olarak sizler ile paylaştım.

Kışlık Örgü Hazırlığında olan Hanımlar burada El işleri,Örgüler yazan bölümlere baktığınızda Kış için Çocuklara,Erkeklere ve Bayanlar için Örgü Modelleri olan çalışmalara bakabilirsiniz.

Halay Örgüsü Pembe iplik ile örülünce aklıma Süpriz Bebek Ceketi modelini getirdi.Kış için çocuklarına Örgü Ceketler örmek isteyenler burada tek seferde yapılan Örgü Çocuk Hırkasından yapabilirler.

Gönül hanım bize geçmiş zamanda Ajurlu Sarmaşık Örneği adında Bayan Yelekleri için ideal bir örnek olan Şiş işi Örneği paylaşmıştı.Bu güzel Örgü Modelini merak edenler buradan ulaşabilirler.

2016 Örgü Modelleri-Nazarca Örgüler-Nazara Örgü Modelleri-Nazarcadan Örgüler-Nazarca Yelek Örnekleri-Nazarca Yelekler-Nazarca Örgü Lif Modelleri hepsine Örgü Modelleri buradan bakabilirsiniz.

sis-isi-halay-ornegi
sis-isi-halay-ornegi

Şiş İşi Halay Örgü Modeli Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz