Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TUNUS İŞİ BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

TUNUS İŞİ BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

5704
tigla-tunus-bebek-yelek-orgu-anlatimi
tigla-tunus-bebek-yelek-orgu-anlatimi

Yakadan Başlamalı Tunus Bebek Yelek-Tunus İşi Anlatımlı Bebek Yelek Yapılışı-Baştan Sona Türkçe Videolu Tunus Çocuk Yelek Yapılışı-Açıklamalı Tunus Tekniği Örgü Yelekler için kolay Örnekli Tunus Örgüsü Yelek yapım aşamaları detaylı anlatımı ile Tunus Yelek Örnekleri ve Modelleri isteyenler için.

Ören hanım anlatımı Kolay Tunus Yelek Örneği için videoyu izleyebilir Tunus Şiş Tığ ile Nasıl Yelek Örülür? öğrenebilirsiniz.

Yakadan Başlamalı Tunus Bebek Yelek modeli olukça kolay tek seferde Tek Mil Tunus İşi Yelek Yapımı ile herkes örebilir.

Noko Bebek ipi ile yapılan Tunus Örneği ile yapılan Tunus Başak Örnekli Bebek Yelek modeli 2 renk ile örülür. Yakadan örülen Düz örnekli Tunus Yelekler için sonradan kendiniz Etamin işler gibi örgü süsleme yapabilirsiniz.

Eğer Tunus Yelek Yakası size geniş geliyorsa o zaman 4 sıra düz örgü ile Bağcıklı Ponpon yapabilirsiniz. Tığ işi Çocuk Yelekleri için farklı süslemeler güzel oluyor.

Facebook Tunus İşi Bebek Yelekleri ve alıntı Tunus Yelekler şeklinde arama yaptığınızda karşınıza bir çok tunus işi bebek yeleği kol kesimi,tunus işi yakadan başlama yelek modelleri,tunus işi bebek yelekleri süslemeleri ve tunus işi bebek yeleği kaç ilmekle başlanır detayları ile görebilirsiniz.

Tunus Örneği Bebek örgülerinde Yelek,Hırka,Kazak,Patik ve Hırka olmak üzere çok kullanılır ancak en çok Tunus İşi Battaniyelerde Baklava Desenli,Pıtırcık örnekli Fiyonk ve Kalp motifler burada ki gibi yapılır.Boncuklu Tunus Battaniye Yapılışı burada.

tunus-basak-yelek-ornegi
tunus-basak-yelek-ornegi
tunus-orgusu-bebeklere-yelek-orgu-modeli
tunus-orgusu-bebeklere-yelek-orgu-modeli
tunus-isi-cocuk-orgu-yelek-modeli-orme
tunus-isi-cocuk-orgu-yelek-modeli-orme
tunus-isi-bebek-yelek-nasil-orulur
tunus-isi-bebek-yelek-nasil-orulur
orgu-bebek-tunus-yelek
orgu-bebek-tunus-yelek

Tunus İşi Bebek Yelek Yapımı-Videolu Tarifi
Tunus Başak Örgü Yelek Örneğin Yapılışı

2.

3.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz