Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ TUNUS MODELİ KOLAY ÇOCUK ATKISI YAPILIŞI

ÖRGÜ TUNUS MODELİ KOLAY ÇOCUK ATKISI YAPILIŞI

1398
kolay-tunus-tig-orgusu-cocuk-atki-modeli-yapilisi
kolay-tunus-tig-orgusu-cocuk-atki-modeli-yapilisi

Tunus Çocuk Örgüleri en az Tığ işi ve Şiş işi Örgü Modelleri kadar güzel oluyor.Anlatımlı Türkçe Videolu Örnek ve Atkı yapılışı ile Mor ve Beyaz Renkli Örgü Kolay Tunus Modeli Çocuk Atkısı Yapılışını izleyebilirsiniz.

mor-beyaz-tunus-atki
mor-beyaz-tunus-atki

Renk tercihiniz Lila ve Beyaz renkli bir Atkı örmek ise bu renkler Çocuk olarak hem  Erkekler hem Kızlar için uygun bir renk. Yetişkin Erkekler için daha koyu renkler yakışın kanaatindeyim.

Örnek çok kolay bir Model olduğundan Tığ kullanmayı bilen her hanım zaten Türkçe açıklamalı bir şekilde sunulan Atkı yapılışını izleyerek örebilirler.

Kızlar için Püsküllü Atkı yerine Zincir çekip o zincirlerin uçlarına minik Örgü Çiçekler çok güzel olabilir. Ya da Püsküllerin olduğu yerlere uçlarına renkli Plastik boncuklar takılabilir.

Şöyle daha sevimli bir Tığ işi Örnek ile yapılan Kız Atkı Modeli için burada ki Aynı zamanda Panço ve Bere ile takım. Tunus işi Yelek ile Takım örmek isteyenlere burada Tunus Çocuk Yelek yapımı Türkçe videosu ile baştan başa gösteriliyor.

orgu-tunus-cocuk-atki-modeli-yapimi
orgu-tunus-cocuk-atki-modeli-yapimi

olan Fıstık Çiçekli Tığ örneği ile yapabilirsiniz.

Yine hem Kız hem Erkeler için kullanılan Tığ işi Kırmızı Siyah Bere Modeli ile takım ya da ayrı,ayrı kullamak için Bere yapabilirsiniz.

Şapka yapımı ve Bere modeli yapılışı ile değişik Yeni Bere Modelleri olan burada ki çalışmada güzel Örgü Şapka yapımı videolu tarifi ile düşündüğünüzden daha kolay gelecek.

Son olarak Yapraklı Bere Modeli olarak sitede en çok beğenilen En Güzel Bayan Bere Modeli kızlar için Özel Bere örneği arayanlara.

orgu-yeni-tunus-isi-cocuk-atkilari
orgu-yeni-tunus-isi-cocuk-atkilari
tunus-kolay-ocuk-atkilari
tunus-kolay-ocuk-atkilari

Kolay Tunus Atkı Yapımı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz