Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TUNUS İŞİ BAKLAVA DESENİ BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU

TUNUS İŞİ BAKLAVA DESENİ BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU

3400
tunus-boncuklu-baklava-ornekli-bebek-battaniyesi
tunus-boncuklu-baklava-ornekli-bebek-battaniyesi

Tunus İşi Battaniyelerde çok kullanılan Pembe Örgü Tunus İşi Bebek Takımlarında çok güzel görünen Tunus Tekniği Baklava Dilimleri yapımı Türkçe videolu Tunus Battaniye yapımı.

Pembe,Beyaz ya da Yeşil Beyaz Desenler ile çok sık gördüğüm ama çok beğendiğim Tunus Örgüsü Bebek Battaniye Takımlarında da harika olan modelin yapımı Türkçe videolu olarak izleyebilirsiniz.

Tunus işi baklava desenli battaniyeler için isterseniz her motif içine Tek bir Baklava deseni yapabilir ya da iç içe geçmiş 2-3 Baklava deseni şeklinde de yapılıyor.

İnci Boncuklu Tunus Battaniyeler de Baklava Örneği aralarına Yarım inci yapıştırıyorlar bazende İnci Boncuklar iğne ile sonradan dikiliyor.

Tunus İşi Battaniyeler sayfamızda Baklava Örnekli Bebek Örgü Battaniye örneklerini de görebilirsiniz. Tunus Şiş Tığ ile çalışırsanız çok daha rahat edersiniz.

Tunus işi battaniye kenarları için Pembe olan modelde Örümcek örgü modeli kullanılırken Yeşil olan modelde çiçekli kenar örneği kullanılmış.

Yine Tığla örülen Ama Tunus işi olmayan adı Fıstık Serpintisi örneği olan Dün paylaştığım Tığ Yelekler için kullanılan buradaki Model özellikle Kız Bebek Battaniyeleri için hoş olur.

Bebek Örgüleri için her tür Örgülerde çok kullanışlı Yanlardan Burgulu Örgü Modeli az önce sizler ile paylaştığım diğer bir Model.Bebek Beresi modelinde de örnek nasıl duruyor görebilirsiniz.

Tunus işi entrelak battaniye örneği olarak ta bilinen Küp Şeker Tunus İşi modeli ile yapılan Bebek Battaniyesi çok hoşunuza gitmişti. Bu örneği henüz görmeyenler buradan Türkçe açıklamalı Battaniye modeline bakabilirler.
Tunus İşi Boncuklu Baklava Deseni Yapımı

tunus-isi-baklava-desenli-battaniye-bebek-takimi
tunus-isi-baklava-desenli-battaniye-bebek-takimi
boncuklu-baklavdesenli-tunus-bebek-battaniyesi
boncuklu-baklavdesenli-tunus-bebek-battaniyesi

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz