Menü Kapat

YANLARDAN BURGULU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

yandan-burgulu-sis-orgu-modeli


Sağlı Sollu Burgu Örgü Modeli olan Yanlardan Burgulu Örgü Saç örgüsü Modeli Sevgi hanımdan detayları ile gösteriliyor.Türkçe videolu örnek anlatımı ve örnek ile yapılan Örgü Çocuk Beresini görebilirsiniz.

Erkeklere örülen Örgüler için her örnek uygun olmuyor.Şöyle çok şirin olmayan asil ve hoş görünen bir örgü modeli Yandan Burgulu her örgüye yakışır.

7 ve Katları ile örülen kalın yün ve 5 numara şiş ile Beyaz örgü modelinde örneğin nasıl durduğunu görebilirsiniz.

Örgü Kazak ve Hırkalarda örneğin bütününü Yandan Burgulu şiş örneği ile yapabilir ya da aralarda kullanabilirsiniz.örnek düz yerinden konuluyor.

Örgü Burgular arasında Haraşo kullanılıyor ancak böyle Pirinç Örneği ya da benzer küçük örneklerden yapılabilir. Özellikle Gri renkte örnek kendini çok daha iyi göstermiş.

Dün çok farklı bir Model olan Totem Örgü Modeli yapımına da buradan bakabilir Örgü Yelekler için şiş işi örneği olarak düşünebilirsiniz.

Tığ işi Bayan Ceketler ve ve Tığ işi Örgü Yelekler için Motifle Nasıl Örgü Bayan Ceketi yapılır? burada detayları ile videolu Örgü Motifli Ceket yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Bebek Örgü Modeli için kullanılırsa her türlü Bebek Örgü Modelleri için uygun bir örnek Renkli Köprüler Örneğinden yapabilirsiniz.

Çeşitli Tığ ya da Şiş ile örülen Örgü Desenleri için Bere ya da Hırka veya Ceket her türlü Giysilerde kullanılan modellere el işi yazan menüden bakınız.

iki-yanli-burgu-modeli
iki-yanli-burgu-modeli
yan-burgulu-orgu-ornegi
yan-burgulu-orgu-ornegi

İki Yanlı Burgu Örgü Modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir