Örgü Modelleri ÖRGÜ MOTİFLİ BAYAN CEKET YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

ÖRGÜ MOTİFLİ BAYAN CEKET YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

869
orgu-tig-isi-motifli-simli-bayan-ceket
orgu-tig-isi-motifli-simli-bayan-ceket

Simli ve Fantazi İple örülen Örgü Siyah Motifli Tığ işi Örgü Bayan Ceket Yapılışı en ince detaylarına kadar Videolu anlatımlı Motifli Bayan Örgü Hırka Modeli.

Bu Örgüden Motifli çevresi fantazi iple örülen Ceket o kadar hoşuma gitti ki belki ben de kendim için bir tane örebilirim.

Örgü Kadın Ceketi model ve örnek olarak farklı renkler ile her yaşta kişi için uygun.Genç bayanlar bu güzel Örgü Ceket Modelini bir badi ve Kot Pantolon ile kombinler.

Benim yaşımdaki 40-50 yaş arası hanımlara Kalem etek ya da Siyah kumaş Pantolon ile harika olur.Bir kaç Aksesuar ile Aiye giysiler ve Akşam gezmelerinde rahatlık ile giyilir.

Şu Sarı ve hardal renklerinde olan Örgü Fantezi İp Çeşidinin cinsi nedir bilmiyorum.Yani hangi isimle biliniyor.Ancak Örgü Ceket Örneği bu şekilde çok güzel olmuş.

İsteyenler Örgü Tığ işi Ceketteki motif örneği yerine arklı bir örnek düşünebilir. Yada Motifin çevresin de Boncuklu ip,Pullu İp Tiftik ipler gibi fantazi İplerden kullanabilirler.

Bedeninize üzgün oturan Bir Yelek veya Hırka Modelinize ölçerek Motif sayısını o ölçüde yaparsınız. Videoda ki hanımın kullandığı Tığ numarası ve kullandığı ipler ile Motifler sizin Motiflerden Büyük ya da Küçük olabilir.

Bu modelin Kol oyuntularını biraz daha kesip kolları örmeden Örgü Abiye Bayan Yelek Modelleri olarak ta olabilir. Örgü Motifli Hırkaların ve Örgüden Motifli Yelekler den seçtiğim diğer modellere buradan bakabilirsiniz.

Kış için Şık bir Simli Motifli Ceket ördükten sonra isterseniz burada bulunan Tığ işi Pullu 7 Zincirli Şal Modelinden örebilirsiniz.

Tığla yapılan Örgü Ceket Örnekleri için kullanabileceğiniz Kare Örgü Motif Modelleri olan Tığ Örnekleri adındaki bölümde bulabilirsiniz.

Örgü Cekette Nasıl Motifler Yapılır? Hangi İple Örgü Hırka ve Ceketler Yapılır? Simli Fantazi Örgü İple yapılan Ceket Modelleri gibi bir çok fikir sahibi olduğumuz Örgü Tığ Ceket modeli koyu renkli olduğunda daha hoş oluyor.

Açık düz örgü ipleri ile model Resimler de göründüğü kadar güzel Abiye ve Şık olmayabilir.Bu Tür Abiye Bayan Örgüleri için Fantazi Örgü İp Modelleri çok yakışıyor.

kolay-tig-isi-notifli-orgu-ceket
kolay-tig-isi-notifli-orgu-ceket
orgu-simli-siyah-motifli-bayan-hirka
orgu-simli-siyah-motifli-bayan-hirka

Motifli Örgü Ceket Yapılışı

2. Part

3. Part

4.Part

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz