Örgü Modelleri FISTIK SERPİNTİSİ ÖRGÜ YELEK MODELİ ANLATIMLI

FISTIK SERPİNTİSİ ÖRGÜ YELEK MODELİ ANLATIMLI

616
fistik-serpintisi-tig-isi-yelek-modeli
fistik-serpintisi-tig-isi-yelek-modeli

Çok değişik bir Tığ işi Yelek Örneği olan Bayan Yeleklerin de harika görünen Fıstık Serpintisi Örgü Yelek Modeli Resimli anlatımı Yelek yapımı ile hanımlara bu örnek nasıl örülür? anlatmakta.

Yakın bir zamanda bu örneği örgücü hanımlardan rica edeceğim onlarda bu modeli örerlerse severek sizler için Türkçe anlatımlı Videolu olarak ta paylaşacağım.

Örgü Fıstık Serpintileri Örneği resimlerini Hobidenizi örgü grubundaki hanımlar paylaşmışlar ve bu güzel Yelek Modelini Resimli açıklamalı bir şekilde öğrenmek isteyenlere sunmuşlar.

Fıstık örneği ile yapılan bir çok Örgü modeli biliyorum ve gördüm ancak bu Pembe tonlarında olan modelin ipi,deseni ve örgü sıklığı ile ören kişi gerçekten çok güzel örmüş.

Fıstık Serpintisi Yelek Örgüsü Battaniyeler ve farklı Tığ işleri içinde kullanılır. Firkete Örgü Yelek örneğine benzeyen biraz kafa karıştıran bir örnek ancak gerçekten harika bir model.

Az önce yine Mükemmel bir Tığ Yelek Modelini burada Çift Başak Örgü Yelek Örneği olarak paylaştım.Türkçe ve videolu örnek tarifine buradan bakabilirsiniz.

Fıstık Serpintisi Yelek Modelleri için Resimler arasında bir kaç renk ile örülmüş modelleri görebilirsiniz. Fıstıklı Yelek Örneği için Angora ya da Noko Moher ip tavsiye ediliyor.

Örnek istenirse bir bütün istenirse 2 ön 1 arka şeklinde örülüp sonra birleştiriliyor. Bedeninizin ya da giydiğiniz bir yeleğin ölçülerine göre zincir çekerek başlayacaksınız.

Tığla Yelek Örnekleri için sizlere bir kaç Örgü Yelek Modelleri daha göstermek istiyorum. Yelek Örnekleri paylaştığım bu bölümde harika yelek örnekleri var.

Motifli Yelekler motif birleştirme ile yapılan Yelek Modelleri bu tarz Yelek Stili seven hanımlara burada fikir verebilecek modelleri var.

3 Fıstıklı Yelek Modeli örneği yine Fıstık dolguları ile şık ve kolay yelek örnekleri isteyenlere mutlaka tavsiye ederim.

Çocuklar için de burada Şişle örülen 7-8 yaşındaki Çocuklar için Örgü Cepken Yelek yapımı Türkçe videosu ile gösteriliyor.

Ajurlu ve gerçekten Şiş Yelek Modelleri için harika olan en beğendiğim örneklerden birisi Kuş Kanadı Örgü Modeline burada görebilirsiniz.

fistik-serpintisi-tig-isi-yelek-modeli
fistik-serpintisi-tig-isi-yelek-modeli

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünür

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz