Örgü Modelleri YARIM PAPATYA TIĞ İŞİ YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

YARIM PAPATYA TIĞ İŞİ YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

947
yarim-papatya-tig-isi-yelek-ornekleri
yarim-papatya-tig-isi-yelek-ornekleri

Tığ işi Yarım Papatya Yelek ÖrneğiTığla Örülen Yelek Örnekleri için sizlere şimdiye kadar bir çok Türkçe Anlatımlı Videolu Yelek Örgü Modelleri sundum.Bugün öğreneceğimiz Yelek Örneği yapılışı bizlere Şerife hanım tarafından gösteriliyor.

Yazlık Örgü Yelekleri ve Kışlık Şiş işi Örgü Yelek Modelleri El işleri bölümlerinde ve Tığ İşi bölümünde diğer örneklere de bakabilirsiniz. Ayrıca burada bulunan Yelek Örnekleri sayfasında Tığla ve Şişle örme Yelekler görebilirsiniz.

Örgüden Yelekler için Bebek ve Bayan Yelek Örnekleri Şiş ya da Tığla örülsün Yaz ve Kış aylarında kullanacağımız Şık Modeller. Sağ olsun Örgü Kanalları olan Hanımlar tarafından bizler için paylaşılıyor. Özellikle Yaz aylarında Annelerin Tercihi Dantel Yeleklerden yana.

Yarım Papatya Tığ işi Örgü Modeli ayrıca farklı örgü Tığ işlerinde de kullanılır ve bu örnek ile tek mil Örgü Yatak Örtüleri yapılabilinir.

Yarım Papatya Örneği ile Şal,Lizöz,Etol de çok şık olabilir.Oldukça kolay olan Papatya örneği çabuk örülen Tığ işi modellerden.

Kış yaklaştığı için örgü seven hanımlardan bu aralar Örgü Yelek ve Örgü Lal Yapılışı isteyenler çok oluyor.Burada bulunan Tığ işi Anne Şalı örgü modeli Şal örmek isteyenlere önerebileceğim modellerden.

Alttaki videoda Anlatımlı Tığla Örülen Yelek modeli Yarım Papatya Örneği nasıl örülür? izleyerek Açıklamalı Yelek modeli yapabilirsiniz.

tig-isi-yarim-papatya-ornegi-yapilisi
tig-isi-yarim-papatya-ornegi-yapilisi
yarim-papatya-tig-isi-yelek-orgu-modeli
yarim-papatya-tig-isi-yelek-orgu-modeli

Tığ işi Yarım Papatya Örneği Yapımı-Örgü Modelleri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz