Örgü Modelleri Bebek Örgüleri SIRALI BADEMLER ÖRGÜ BATTANİYE ÖRNEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU

SIRALI BADEMLER ÖRGÜ BATTANİYE ÖRNEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU

403
sirali-bademler-bebek-battaniyesi-ornegi-tig-isi
sirali-bademler-bebek-battaniyesi-ornegi-tig-isi

Örgü İpinden Bebek Battaniyeleri örmek isteyenlere Tığ işi Sıralı Bademler Örgü Modeli ile yapılan bu hem yumuşak hem kalın Örgü Battaniye modeline bakabilirsiniz.Kolay Örgü Battaniye yapılışı ile herkesin örebileceği modelde yapılan Örgü Fıstıklar kafes içine alınarak yapılmış.

Şerife hanımın anlatımı ile 2016 Kış için Bebeklere hem evde kullanabileceğiniz hem bebeğiniz ile dışarı çıktığında Bebek arabasında olan bebeğinize onu çok sıcak tutacak basit örgü battaniye yapabilirsiniz.

Basit Battaniye yapılışı dedim ancak bu örneğin kolaylığı ile ilgili. Örgü örmeye başlamak için havaların serinlemeye başladığı bugünlerde Sonbahar Kış hazırlığı Örgülere başlayabilirsiniz.

Sıralı Badem Battaniye örneği çok amaçlı örgü modeli olup bu örnek ile Örgü Lif modelleri,Karyola yatak üzerine şöyle kabarık örgü modelli örtüler de bence çok güzel olur.

Tek Mil Battaniye örneği olan Sıralı Bademler örgü deseni çevresine Battaniye kenarına Örgü kenar modelleri için Tığ işi yazan bölümlere bakabilirsiniz. Motifleri birleştirerek yapılan Bebe Battaniye modelleri isteyenler diğer Battaniye örneklerine de bakabilirler.

sirali-bademler-bebek-battaniyesi-ornegi-tig-isi
sirali-bademler-bebek-battaniyesi-ornegi-tig-isi

Eğer içi astarlı Tığ işi Battaniye örneği düşünürseniz sizinle son örgü modelleri arasından Yarım Papatya Örgü Modelini önereceğim.Bu örnek genelde Örgü Yelekler için kullanılan güzel bir örnek.

Örgü Bebek Modelleri-Bebekler için örülen Örgüler içinden bu yıl en çok Örgü Bebek Hırkalar,Örgü Bebek Yelekleri ve Battaniyeleri için mailler alıyorum.Sanırım bu Kış geçen Kış ayından daha soğuk geçecek ve bizde Kışlık Örgü Modellerini ona göre hazırlarsak önlem almış olacağız.

Robadan Örülen Yelekler tek seferde bitirildiğin den ve tabi ki hem şiş hem Tığla Robalı Bebek Yelekleri çok güzel  göründüğünden çok seviliyor. Eğer böyle bir Bebek yeleği düşünüyorsanız Robalı Yelek Nasıl Örülür? Türkçe videolu Şiş işi Robalı Yelek modeline bakabilirsiniz.

Tığ işi Sıralı Bademler Battaniye yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz