Örgü Modelleri ÖRGÜ ANNE ŞALI NASIL ÖRÜLÜR VİDEOLU ANLATIMLI

ÖRGÜ ANNE ŞALI NASIL ÖRÜLÜR VİDEOLU ANLATIMLI

1542
orgu-anne-sali-yapilisi
orgu-anne-sali-yapilisi

Orta yaş Kadınlar ve Anneler için Örgü Tığ işi Anne Şal Modeli hem asil hem kolay Örgü Şallar örmeyi isterseniz Videolu açıklamalı bu Etekleri püsküllü köşeden başlamalı Şal Modelini düşünebilirsiniz.

Kayın valide Şal Modeli olarak ta bu örnek ile Hediyelik Şal Kaynanalar için örülebilir.Köşeden başlanarak örülen Üçgen Örgü Tığ Şal örneği hem kolay hemde çok asil bir Tığ işi örneği.

Örgü şişleri ile örülecek çok kolay acemi örgücüler için tavsiye edeceğim Şiş işi File Zigzag Haraşo örneğini de Bugün sizinle sayfamda burada paylaştım.

Açıklamalı Örgü Şallar El işleri ve Örgü Videoları yazan bölümlerde bir çok model olarak bulunmakta. Kolay örülen veya usta işi Örgü Tığ işleri olarak her türlü örnek bulabilirsiniz.

Alize Örgü ipi ya da Angora Örgü ipleri ile yapılan Şal Modelleri örnek olarak çok daha güzel göründüğünden size tavsiyem Örgü Yelek ya da Şallar için bu tür ipleri tercih edebilirsiniz.

Gelin kızların kendilerine Ördüğü Gelin Şalları,Tığ işi Gelin Yelekleri bu yıl en çok bakılan ve yapılan örgüler arasında.Anne Şalı olarak yazdığım bu modeli de elbette Genç kız şal modeli olarak ta yapılır.

Lütfen sormak istedikleriniz için sayfa altındaki yorum bölümünü kullanınız.

anne-isi-tigla-orulen-sal-yapilisi
anne-isi-tigla-orulen-sal-yapilisi
anne-isi-Şal
anne-isi-Şal
Anne Şal Modeli
Anne Şal Modeli
Anne Şalı Örneği
Anne Şalı Örneği
Anne Şalları Örgü
Anne Şalları Örgü

Anne Şalı Nasıl Örülür?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz