Örgü Modelleri ZİGZAG BAŞAKLI ÖRGÜ TIĞ İŞİ KÖŞEDEN BAŞLANAN ŞAL VİDEOLU

ZİGZAG BAŞAKLI ÖRGÜ TIĞ İŞİ KÖŞEDEN BAŞLANAN ŞAL VİDEOLU

766

Tığ İşi Örgü ŞalVideolu Şal Örme Tarifleri-Tığla örülen Videolu anlatımlı çok güzel bir örnek buldum. Zigzag Başaklı Örgü Şal ve Etol Modeli köşeden başlanan Üçgen Şal Modeli isteyen hanımlar için.Örgü videosunda Erik Kurusu rengi ile örülen bu modeli Mavi renk örgü ipi ile ben daha çok beğendim.

Köşeden Başlanan Tığ İşi Örnekler arasından sizlere farklı Tığ işi desenler de göstermek istiyorum. Ancak ilk olarak sitede son neler paylaşmışım şöyle bir göz atalım istiyorum.

İlk olarak bu Sabah paylaşılan çok şirin bir örnek olan Tığ İşi Boncuklu Krokodil Örneğinden bahsedelim.Bu örnek için Akrilik boncuklar kullanılmış.Boncuklu Tığ İşleri Şal,Örgü Çanta gibi Örgü el işlerinde ben çok yakıştırıyorum.

Köşeden Başlanan Şal Modeli olarak burada Resimli anlatımlı Şal yapılışı çalışmasına bakabilirsiniz. Burada bulunan Abiye Şal modeli de aynı Boncuklu Krokodil örneği gibi ancak boncuk kullanılmadan yapılmış.

Konu Şal olunca bir Şal Örneği daha olan Tığ İşi Serçe Ayağı örneği nasıl örülür? buradan izleyerek öğrenebilir kendinize ve sevdiklerinize İlkbahar ve Yaz Akşamları serin havalarda omzunuza alacağınız,şıklığınıza şıklık katacak çok güzel Etoller ve Şallar örebilirsiniz.

Şallara göre daha zarif ve kısa olan genelde Üçgen,uzun ve Dikdörtgen modellerden oluşan 105 tane Etol Örneği görebileceğiniz bu sayfaya bakabilirsiniz.

zigzag-basakli-tig-isi-sal-ornegi-yapilisi
zigzag-basakli-tig-isi-sal-ornegi-yapilisi

Videolu Örgü Şal Tarifi-Zigzag Başaklı Şal Örneği Yapılışı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz