Örgü Modelleri 3 FISTIKLI ÖRGÜ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

3 FISTIKLI ÖRGÜ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

644
tig-isi-3-fistikli-yelek-modeli-orgu
tig-isi-3-fistikli-yelek-modeli-orgu

Tığ işi Yelek Modeli-Tığla Yapılan 3 Fıstıklı Yelek Örneği yapılışı Türkçe videolu Örgü Yelek Tarifi. Yelek ve Şal Örgüleri için Tığ işi Yelek Örnekleri arasından Zarif bir Örnek.

Ören hanımdan Trabzan ve Fıstıklı Örnekle yapılan Gri Tığ işi örneği için Balık sırtı Tığ tekniği ve aralarda Dolgulu Fıstık Örnekleri yapılmış.

Kolay Yelek Örnekleri için bu Tığ örgü modeli farklı amaçlar içinde kullanılır. Angora Simli ipler ile Yapılan Yelekler Alize Örgü Modelleri bu örnekleri daha iyi gösterir.

Motifli Bayan Yelekler içinde Firkete ya da Tığ işi Örgüler kadar Şiş işi Örgü Yelekler de kullanılan Simli Örgü ipleri ile modeller şık olduğu kadar daha zarif görünür.

Tığla örgü Bebek yelekleri içinde bu modeli Kol altından sonra kullanabilir Bayan yelekleri inin Yelek ön kenar bantlarını Trabzan ile 8 sıra yapabilirsiniz.

Örgü Bayan Yelekleri için modeller arayanlara sunduğum En güzel Örgü Yelekler içinde seçilen Modellere buradan 2016 Örgü Bayan Yelekleri olarak bakabilirsiniz.

Üç Fıstıklı Basit Yelek modeli Yapımı alttaki videoda detayları ile gösteriliyor.Beyaz renk ile yapılan Model daha güzel ancak örnek koyu renkte çok daha belli oluyor.

tig-isi-3-fistikli-yelek-modeli-orgu
tig-isi-3-fistikli-yelek-modeli-orgu

3 Fıstıklı Örgü Yelek Modeli

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz