Örgü Modelleri ÇİÇEK MOTİFLİ TIĞ İŞİÖRGÜ BAYAN YELEK YAPILIŞI

ÇİÇEK MOTİFLİ TIĞ İŞİÖRGÜ BAYAN YELEK YAPILIŞI

3291
cicek-motifli-orgu-bayan-yelek-yapilisi
cicek-motifli-orgu-bayan-yelek-yapilisi

Tığ işi Çiçek Motifler ile yapılan Örgü Tığ işi Motifli Bayan Yelek Çiçek Motifleri nasıl yapılır? Nasıl Birleştirilir? Zincir ile Motiflerin birleşiminden yapılan Tığ Yelek Modeli Alize örgü ipli ile çok hoş olmuş.

Tığ işi Çiçekli Motiflerden yapılan Bu yelekler için Benzer Motifler Motif aparatı, Firkete ve Tığ işi şeklinde farklı aletler kullanarak ta yapılıyor.

Resimlerde örnek olarak Çiçek Motifli Yelek ön bölümünde gördüğünüz gibi Motifler arasında Zincir çekerek Motifleri birbirine tutturabilirsiniz.

Siyah örgü ipi ile birleştirilen Motifler biraz daha farklı olarak Motifler ilk olarak şeritler halinde sırası ile etrafından zincir çekerek tığ ile birleştirilmiş.

Çiçekli Tığ işi Motifler aynı zamanda Örgü Şal Yapılışında da kullanılıyor. Bunun için Örümcek örgü modeli ya da File örgü Üçgen yapıldıktan sonra Çiçek Motifler uçlara dikiliyor.

Son Model Örgü Yelekler sayfamızda da benzer örnekler bulunurken Motifli Bayan Yelekleri sayfasında göreceğiniz Motifler ile Tığla örülmüş yelekler size değişik Motif Birleştirme fikirleri verebilir.

Motifli Giysiler burada da göreceğiniz gibi Bazen iğne bazende Motifleri örme aşamasında farklı şekillerde birleştiriliyor.

Yıldızlı Geçeler Örgü Yatak Örtüsü Yapılışı görebileceğiniz burada ki Dün paylaştığım Farklı iç içe geçen Tığ işi Örgü Modeli ile yapılan bir çalışmaya da buradaki modelden bakabilirsiniz.

Şiş işi Örgü Yelekler de kullanabileceğiniz çok beğenilen ve sevilen eski bir örnek olan Ajurlu Nohut Örneği Kışlık Örgü Kadın Yelekleri için çok kolay ve uygun bir Örgü örneği.

Dantel Bayan Yeleklerinde kullanılan Fıstıklı Piramit Örgü Modeli Tığ örgüsü Yelek yapılışı Örnek anlatımına burada ki modelde görebilirsiniz.

cicek-motifli-orgu-bayan-yelek-yapilisi
cicek-motifli-orgu-bayan-yelek-yapilisi

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Görünür

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz