Örgü Modelleri YILDIZLI GECE ÖRGÜ YATAK ÖRTÜSÜ VİDEOLU ANLATIM

YILDIZLI GECE ÖRGÜ YATAK ÖRTÜSÜ VİDEOLU ANLATIM

2554
yildiz-gecesi-orgu-modeli
yildiz-gecesi-orgu-modeli

Yıldız Gecesi Örgü Yatak Örtüsü Modeli-Diğer adı da Yıldızlı Gece Örgü Modeli olan Yatak Örtüsü Takımı olarak Kırlentleri ile birlikte yapılan bu güzel Videolu anlatımlı Tığ işi Örgü Yatak Örtüsü Modeli nasıl yapılır? açıklamalı.

2 ve 3 renk örgü iplikleri ile yapılan Örgü zincirlerin iç içe geçerek uygulanan Tığ örgüsü oldukça çarpıcı ve zıt renkler ile çok güzel görünüyor.

Yıldızlı Gece Örneği yabancılar tarafından “Polish Star Crochet Stitch” Yani Polonya Yıldız Örgü Tığ işi Örneği olarak çok kullanılıyor.

Yıldızlı Gece Tığla yapılan Geçmeli Örgü Modeli iç içe geçen zincir halkanın oluşturduğu desen ile aynı zamanda örgüde hacim oluşturarak daha kalın ve dayanıklı bir Örgü Yatak örtüsü olmasını sağlıyor.

Ancak şunu unutmayın ki örneği bitirme aşamasında elle yapılan bu zincirleri içten geçirme sonrası örnek daha küçük ve dar oluyor. Bunu göz önünde bulundurularak örmeniz de fayda var.

Örgü Şişleri ile bir bütün olarak Şiş İşi Yatak Örtüsü örebilmek için Hacimli Örgü Modelleri güzel oluyor. Burada ki Ajurlu Nohut örneği Giysiler için çok güzel ama Örtü olarak misinalı şiş ile zor örülür.

Dikkat ettiyseniz Videoda bulunan Yeşil Beyaz Model ve Siyah Beyaz Renkli olan Modeller 2 renk ile yapılmış. 3 Renkli Yıldızlı Gece Modeli Örnekteki Örgü Tığ İşi Yatak Örtüsünde uygulanmış

yildiz-gecesi-yatak-orgu-ortusu
yildiz-gecesi-yatak-orgu-ortusu
yildizli-gece-3-renkli
yildizli-gece-3-renkli
yildizli-gece-orgu-ornegi
yildizli-gece-orgu-ornegi
yildiz-gecesi-orgu-ornegi
yildiz-gecesi-orgu-ornegi

Yıldızlı Gece Örgü Modeli Video

Polsk stjerne Hæklet Stitch-Polish Star Crochet Stitch-Polnisch Stern Crochet Stich-Poolse Star Crochet Stitch

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz