Örgü Modelleri Bebek Örgüleri AJURLU NOHUT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

AJURLU NOHUT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

2355
ajurlu-nohut-orgu-modeli
ajurlu-nohut-orgu-modeli

Ajurlu Nohut Örneği-Örgü Giysiler için 3 Boyutlu Örgü Modelleri her zaman daha gösterişli oluyor.

Ajurlu Nohut Örgü Modeli Türkçe videolu anlatımı ile Kışlık Örgüler için her türlü Örgü Kıyafet modelinde Bay,Bayan Bebek ya da Çocuk Örgü modelleri için uygun bir Örgü Modeli.

Bebek ve Örgü Çocuk Hırka Modelleri için bu örneği ister örgünün bütünün de isterseniz Örneğin Robadan sonra Örülen bölümlerinde kullanabilir yetişkinler için Örgü Bayan Hırkaları da yapabilirsiniz.

Ajurlu Nohut Deseni adında benzer örnekler Böğürtlen Örgü Modeli,Ahududu Örgü Modeli,Bataklık  Gülü Örgü Modeli ya da sadece Nohut Örgü Modeli adında örgüler de var.

Şiş işi Kabarık Desenli Örgüler hacimli olduğu için daha çok göz dolduruyor ve Ajurlu olmasına rağmen Kışlık Örgü Modelleri için daha sıcak tutuyor.

Ajurlu Nohut Modeli Boncuklu örgü için uygun değil ama Boncuk kullanmak istediğiniz Örgülerde buradaki Boncuklu Örgü Başlama ve Bitirme tekniklerine bakabilirsiniz.

Tabi Her gün olduğu gibi Bugünde sizlere Çeşitli Örgü Modellerinden oluşan Harika Örgü Tığ işi Örnekleri de gösterdim.Daha doğrusu Örgücü hanımlar bizler için göstermiş.

Burada bulunan Fıstıklı Piramit Örneği oldukça şık Örgü Lifler,Örgü Yelekler ve Örgü Battaniyeler gibi bir çok Örgü Tığ işi Modelleri için kullanılır.

Kardelen Örgü Modeli de Tığla yapılan Örgü Modelleri için en güzel Tığ işi Örnekler arasında olan Örgü Yelekler için Bayan Örgülerinde çok kullanılan bir Model.

Ajurlu Nohut Yapılışı Hubakbi Anlatımı Türkçe Örgü Videosu ile detayları ile bu örneği öğrenmek isteyenlere gösterilmiş olup alttaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

ajurlu-nohut-orgu-modeli
ajurlu-nohut-orgu-modeli

Ajurlu Nohut Örgü Modeli Video İzle

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz