Örgü Modelleri ÇİFT BAŞAK ÖRGÜ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

ÇİFT BAŞAK ÖRGÜ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

1639
cift-basak-orguden-yelek-modeli-yapimi

Çift Başak Tığ işi Bayan Yelek Modeli benden çok istek alan Örgü modellerinden.Çift Başak Örneği nasıl yapılır? Türkçe videolu anlatımlı Tığla Örülen Yelek Örneği.

Örgü Lifler ve Bebek Battaniyeleri içinde çok yakışacak olan Çift Başaklı Örgü Modeli ile yapılan Örgü Bayan Yelek Örneği ne kadar Yelek modeli olarak güzel göründüğünü görebilirsiniz.

Facebook nazarca sayfamızdan ve Burada sitede bu örneği yapımı ile ilgili benden çok Örgü İstekleri olmuştu.Bayanlar umarım bu örgü ile güzel yelekler örebilirler.

Çift Başak Örgüleri ile yapılan Tığ işi Örgüler Çeyizlik Kare Lif Modelleri için hem kolay hemde çok yumuşak olan bir model.

Tığ işi Örgü Yelekler Bayan ve Çocuk Yelekleri için Tunus İşi Örgülerde de aynı şekilde anlatımlı Tunus Yelek Modellerine Yelek Örnekleri bölümünden bakabilirsiniz.

Şiş ile örülen Yelek Modelleri için burada çok harika 2015 ve 2016 Örgü Yelek Örnekleri kadar çok eskiden beri hala beğenerek kullandığımız modeller de var.

Şiş modeli örgüler için Bugün Yarım Yaprak Örgü Modeli adında Ajur desenli Şiş Örneğini Türkçe anlatımlı videosu ile burada sizlere sunmuştum.Buradan modeli görebilirsiniz.

Tığ işi Yelek Örmek için Örnekler arasından kısa bir zaman önce size gösterdiğim Fıstıklı Piramit Yelek Örneği bir yerlerde görmüş olabileceğiniz çok hoş bir örnek.

cift-basakli-orgu-yelek-modeli
cift-basakli-orgu-yelek-modeli
cift-basak-orgu-tig-isi-bayan-yelek-modeli
cift-basak-orgu-tig-isi-bayan-yelek-modeli

Çift Başak Örgü Yelek örneği Yapılışı

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz