Örgü Modelleri BAŞAK TIĞ İŞİ YELEK ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

BAŞAK TIĞ İŞİ YELEK ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1873
basak-yelek-orgu-modeli
basak-yelek-orgu-modeli

Tığ işi Yelekte Başak Örgü Modeli çok şık ve asi oluyor.Zarif örgü Yelek için kullanacağınız ip türü de çok önemli.Türkçe Örgü Tarifi Ören hanım tarafından yapılmış ve Örgü Bayan Yelek örnekleri içinde çok beğenilen Örgü Modellerinden.

Örgü Bebek Battaniye örneği olarak nasıl durur? merak ediyorum.Beki Yelek ipleri veya Lif ipleri ile farklı görüne bilir. Angora ip ile Örgü Şal ve Örgü Yelekler güzel oluyor.Ancak ılık su ile elde yıkandığında model her zaman şık kalır.

Eğer Tığ işi Battaniyeler kadar Şişle örülen Battaniye Örneği istiyorsanız işte o zaman tam sizlik henüz daha Bugün sizinle paylaştığım Patika Yolu Örneği nasıl örülür? bakabilirsiniz.

Başak örnekleri arasında yapılan Trabzan sayısını artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Kullandığınız ip türüne göre gerekebilir. Başak Tığ işi Yelek modeli Mavi ve Krem renklerde de hoş olmuş.

Bu Tarz Başak örgü modelleri diye arama yaptığınızda şiş veya tığ ile örülen onlarca farklı Başak örneği görürsünüz. Bunu örnekler genelde Tığ işi giysilerde kullanılıyor.

Başak Örneği Hem Yazlık hem Kışlık Bayan Yelekleri için kullanılır daha bir çok alanda ara örgü olarak ta yapılır.

tig-isi-basak-yelek-modeli
tig-isi-basak-yelek-modeli
orgu-basak-yelek-ornegi
orgu-basak-yelek-ornegi
basak-yelek-orgu-modeli
basak-yelek-orgu-modeli
basak-orgu-yelek-ornegi
basak-orgu-yelek-ornegi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz